- attila mikloško -
DOSPELÍ - 13.kolo,
TIPOS III.liga Východ VsFZ 2019/20 - JESEŇ 2019,
NEDEĽA 06.10.2019 o 14.30 h. - štadión "Veľké Revištia".
versus
FK VEĽKÉ REVIŠTIA (14.miesto) - OŠFK ŠARIŠSKÉ MICHAĽANY (10.miesto)
OŠFK ŠARIŠSKÉ MICHAĽANY
1 Erik Kolbas - 4 Marek Boňko, 12 Vladimír Staš, 5 Michal Kohút, 18 Michal Krajňák - 21 Jakub Luterančík - 3 Tomáš Jeřábek, 14 Ivan Pončák (K), 9 Daniel Džurban, 8 Alexandar Radovanovič - 16 Ivan Petruk,
33 Alexandar Kostič - 11 Patrik Jopek, 15 Adam Neščivera, 10 Miloš Pulščák, 20 Adrián Tomáš, 6 Martin Polák, 17 Tomáš Mikluš, 7 Pavol Cicman, 19 Roland Janega,
hlavný tréner: Juraj Mihalčin, asistent trénera: Tibor Guzik, vedúci mužstva: Ján Pomikalo.
FK VEĽKÉ REVIŠTIA
Miroslav Gutič - Peter Šalagovič, Volodimir Starosta, Alexej Frančuk, Jaroslav Dargaj (K) - Michal Janočko, Adrián Devečka, Ján Kosť, Jefim Zolotarev - Róbert Bumbera, Peter Veselovský,
Marek Dobranský, Michal Veselovský, Róbert Bumbera, Tomáš Krochta, Dmitrij Luchanin, Filip Centek, Jakub Varga,
tréner: Ján Gajdoščík , vedúci mužstva: Vladimír Hevery.
Stretnutie rozhodujú: HR: Boris Benedik (), A1: Zoltán Lang (), A2: Matej Hrebenár (), delegát: Peter Koščo ().
PRED ZÁPASOM:
Veľké Revištia sú po 12.kole na 14.miestie tabuľky s bilanciou 11 2 0 9 7:36 6 bodov, 6 mínusových bodov, na domácom ihrisku dosiahli na jeseň takéto výsledky: Plavnica 1:0, Bardejovská Nová Ves 2:3, Poprad B 0:4, Vranov 0:4, v minulom kole pdľahli v humennom 1:3.
PROGRAM A VÝSLEDKY 13.kola TIPOS III.ligy Východ VsFZ: ÚHČ nedeľa 13.10.2019 o 14.30 h.,
sobota 12.10. o 14.30 h.: Lipany - Poprad B 6:0, nedeľa 13.10 o 14.30 h.: Snina - Tatran Prešov, Plavnica - Stropkov, Giraltovce - Spišská Nová Ves, Bardejovská Nová Ves - Humenné, Svidník - Vranov, Krompachy - Kalša,
SÚŤAŽNÝ ROČNÍK 2019/20
JESEŃ 2019
1.kolo: Krompachy doma 1:0, gól: Michal Krajňák,
2.kolo: Lipany vonku 0:2,
3.kolo: Poprad B doma 0:5,
4.kolo: Kalša vonku 0:2,
5.kolo: Vranov doma 1:2, gól: Alexandar Radovanovič (PK),
6.kolo: Humenné vonku 0:3,
8.kolo: Spišská Nová Ves doma 0:0,
9.kolo: Stropkov vonku 3:1, góly: vlastný Matúš Štefančík (Stropkov), Ivan Petruk, Pavol Cicman,
10.kolo: Snina doma 2:0, góly: Ivan Petruk 2,
11.kolo: Plavnica vonku 2:1, góly: Jakub Luterančík, Ivan Petruk,
12.kolo: Giraltovce doma 1:1, gól: Ivan Petruk,
STRELCI OŠFK ŠARIŠSKÉ MICHAĽANY (po 12.kole - 10 gólov)
5 gólov: Ivan Petruk, 1 gól: Michal Krajňák, Alexander Radovanovič (PK), Pavol Cicman, Jakub Luterančík, vlastný Matúš Štefančík (Stropkov).
ÚTOK: 10 strelených gólov - 11.miesto, OBRANA: 17 inkasovaných gólov - 9.miesto,
BILANCIA JESEŇ 2019 po 12.kole
DOMA
6 2 2 2 5:8 - 8 bodov, 10 mínusových bodov,
VONKU
5 2 0 3 5:9 - 6 bodov, 6 plusových bodov,
ŽLTÉ KARTY (po 12.kole - 15 kariet)
3 - Vladimír Staš,
2 - Michal Krajňák, Michal Kohút, Jakub Luterančík,
1 - Tomáš Mikluš, Marek Boňko, Alexandar Radovanovič, Martin Polák, Miloš Pulščák, Ivan Petruk.
DOSPELÍ OŠFK ŠARIŠSKÉ MICHAĽANY - TIPOS III.liga Východ VsFZ 2019/20
PRIŠLI (10): Erik Kolbas (Trebišov - prestup s obmedzením), Alexandar Kostič (Fiľakovo - prestup) - Patrik Jopek (Michalovce - prestup), Adam Neščivera (Demjata - prestup), Alexandar Radovanovič (Teplička nad Váhom - prestup), Miloš Pulščák (Lokomotíva Košice - prestup), Adrián Tomáš (Lipany - prestup s obmedzením), Daniel Džurban (Geča - prestup s obmedzením), Martin Polák (Oravská Jesenica - prestup s obmedzením),
ODIŠLI (8): Vladimír Pyda (Lipany - ukončené hosťovanie), Milan Vranko (Ražňany -prestup), Miroslav Hanuščák (Plavnica - prestup), Jozef Sivák (Giraltovce - prestup), Adam Tkáč (Giraltovce - prestup), Tomáš Harničár (Plavnica - prestup), Daniel Hreha (Vranov - prestup), Ľubomír Andraščík (Sabinov - prestup s obmdzením).
TERMÍNOVÁ LISTINA JESEŇ 2019:
1.kolo: nedeľa 28.07. 17 h. - Krompachy doma,
2.kolo: streda 31.07. 17 h. - Lipany, vonku
3.kolo: nedeľa 04.08. 16.30 h. - Poprad B, doma
4.kolo: nedeľa 11.08. 16.30 h. - Kalša vonku,
5.kolo: nedeľa 18.08. 16 h. - Vranov doma,
6.kolo: sobota 24.08. 16 h. - Humenné vonku,
7.kolo: nedeľa 10.11. 13.30 h. - Tatran Prešov doma,
8.kolo: nedeľa 08.09. 15.30 h. - Spišská Nová Ves doma,
9.kolo: nedeľa 15.09. 15.30 h. - Stropkov vonku,
10.kolo: nedeľa 22.09. 15 h.- Snina doma,
11.kolo: nedeľa 29.09. 15 h. - Plavnica vonku,
12.kolo: nedeľa 06.10. 14.30 h.- Giraltovce doma,
13.kolo: sobota 12.10. 14.40 h.- Veľké Revištia vonku,
14.kolo: nedeľa 20.10. 14 h. - Bardejovská Nová Ves doma,
15.kolo: nedeľa 27.10. 14 h. - Svidník vonku,
16.kolo: nedeľa 03.11. 13.30 h. - Krompachy vonku,
17.kolo: nedeľa 17.11. 13 h. - Lipany doma.
7. kolo Tipos III. ligy Východ VsFZ sa odohrá 10.11.2019, 17.kolo Tipos III. ligy Východ VsFZ – stanovuje sa termín17.11.2019 v prípade priaznivých poveternostných podmienok. V prípade, že by boli podmienky nevyhovujúce, odohrá sa 17.kolo pred zahájením jarnej časti SR 15.3.2020.
pripravil: Attila Mikloško.