Vyhľadávanie


Kontakt

OŠFK ŠARIŠSKÉ MICHAĽANY
Jarková 20, 082 22 Šarišské Michaľany
č.účtu:0503689305/0900
IČO: 37789791

predseda: Peter DUGAS 0907 928 544

tajomník: Attila MIKLOŠKO 0905 954 455

E-mail: osfksm@gmail.com

STARŠÍ DORAST

 

16.kolo

https://osfksarisskemichalany.webnode.sk/news/iii-liga-starsi-mladsi-dorast-osfk-sarisske-michalany-mfk-zemplin-michalovce-b/

 

Komentáre k zápasom staršieho dorastu v e-novinách GÓL VsFZ Košice jeseň 2011.

-attila-

Starší dorastenci vo svojom úvodnom vystúpení v III.lige prekvapujúco podľahli v Spišske Belej 1:0, takže majú im čo odplácať a verím že to bude aj s pekným konečným skóre. Naši šikovní dorastenci majú formu (doma s vedúcou Čaňou vyhrávali 1:0, skončilo 1:1), takže trojbodovým víťazstvom by sa posunuli na zaslúženú ôsmu priečku, ktorá by im na základe doterajších výkonov po jesennej časti pred zápasom v Košickej Novej Vsi absolútne právom patrila. Moldava má ku dnešnému dňu 15 bodov, ale hrá teraz doma s vedúcou Čaňou. Spišská Belá má bodov 16 takže predsezónny cieľ 8.priečka je na dosah...

Naopak menším prekvapením bola výhra nášho mladšieho dorastu v Spišskej Belej v pomere 4:2. Pri súčasnej forme našich mladíkov chcem od nich určite tiež tri body, predpokladám že posilnení najlepšími hráčmi z nášho žiackeho výberu tento cieľ zvládnu. Spišská Belá je v súčasnosti posledná a prípadný trojbodový zisk by našich chlapcov tiež posunul v tabuľke minimálne o jedno miesto vyššie čo by bolo veľmi povzbudzujúce pred ich posledným zápasom v Košickej Novej Vsi.

Zaiste tabuľkové postavenie nie je prvoradým cieľom v mládežníckych kategóriach, skôr sa prikladá dôležitostiach výchove mladých talentov, ale v týchto dvoch meraniach síl by bolo na škodu veci stratiť čo i len bod a tak sa teším na náš sešťbodový zápis prikrášlený množstvom gólov v sieti Spišskej Belej...

-attila-

 


Brankár st. dorastu Jozef Šidík , po záverečnom hvizde.

Sobota 13.8.2011 - podrobnosti v aktualitách,

&&&

Starší dorast - Šarišské Michaľany-Košická Nová Ves 1:0 (1:0)

Mladší dorast - Šarišské Michaľany-Košická Nová Ves 3:3 (2:0)
FOTO

 

III. LS/M/D 2. Kolo 13.8.2011 o 14.15 a 16.30 hod.:
Š. Michaľany – Koš. N. Ves (Mišenčík, Krivjančin, Ziemba, Lacko), Ľubotice – Sobrance (Mihalík, Hudák-PO, Štefanič, Novák), Sabinov – KAC Košice (Cuprák, Polomský, F. Sendek, Kanuščák), v N. Ľubovni St. Ľubovňa – Poprad (I. Havrila, Pristáš, Pečarková, Melicherčík), o 10.00 a 12.15 hod. Snina – Čaňa (Vojtko, K. Friga, Bajcura, Styrančák), 14.8. o 10.00 a 12.45 hod. Michalovce „B“ – Kežmarok (Palinský, Bali-Jenčík, Topoľančín, Hudák), 14.8. o 10.00 a 12.15 hod. Moldava – Sp. Belá (Hegedüš, Lipták, Hiľovský, Zvolánek).

Od 4.kola bude hrať starší a mladší dorast svoje domáce zápasy v nedelu.

-attila-

&&&
STARŠÍ DORAST
SPIŠSKÁ BELÁ - ŠARIŠSKÉ MICHAĽANY 1:0

Počas celého zápasu boli domáci lepším mužstvom, hlavne v druhom polčase nás zatlačili na našu polovicu, paradoxne však o všetkom mohol rozhodnúť Filip Štofánik, ktorý zahodil tri "tutovky".

-attila-

 

Sobota 23. júl 2011 prehral dorast OŠFK Šarišské Michaľany so starším dorastom ASŽ Torysa, účastníkom IV.ligy VsFZ 1:3. V stretnutí, ktoré sa po dohode trénerov hralo 3x35 minút, videli diváci rýchly futbal s množstvom šancí na oboch stranách, pri realizácií ktorých však boli úspešnejší hosťujúci futbalisti. Pred 50 divákmi rozhodoval Ján Ondík.
V sobotu predpoludním porazili žiaci OŠFK Šarišské Michaľany chlapcov zo Širokého 6:3

-attila-

KOMBINOVANÝ DORAST OŠFK - TATRAN PREŠOV U16

20. júla 2011 na našom štadióne OŠFK Šarišské Michaľany "Za Torysou", kombinované mužstvo staršieho a mladšieho dorastu pod vedením p.Tumidalského, Nižníka a Bartka, odohralo priateľský futbalové stretnutie, proti bronzovému tímu uplynulej sezóny 1.ligy SFZ, mladšiemu dorastu SFZ TATRAN PREŠOV U16 .

Hralo sa 2x45 minút a zápas sa skončil remízou 1:1(0:0). Stretnutie preverilo oba dorastenecké výbery , s čím vyslovil spokojnosť aj tréner hostí Pavol Vytykač a uznal aj nesporné kvality našich mladých futbalistov .Technicky vyspelým a kombinačným hráčom Tatrana, bola naša jedenástka na čele s brankárom veľmi zdatným súperom a pripísala si na svoje konto vynikajúci výsledok.

Gól za našich vsietil Husár. Stretnutie sledovalo 50 divákov.

-attila-

SEZÓNA 2010/11 4.liga

KAPUŠANY -  Š.MICHAĽANY 3:1

FOTO

-attila-

 


webmaster: Attila Mikloško - https://osfksarisskemichalany.webnode.sk/