TRETÍ ZOZNAMOVACÍ TRÉNING SENIOROV

11.12.2011 14:03

TRÉNING

Nádherné slnečné decembrové dopoludnie sprevádzalo tréning našich seniorov na štadióne "Za Torysou".  Predstavili sa nám ďalšie dve naše potencionálne posily z ktorých si jedna aj s chuťou zahrala. Tréning bol tentokrát iba deväťdesiat minútovým minifutbalovým zápasom na polovicu ihriska, ale tentokrát na dve bránky.

Z doterajšieho kádra seniorov si v ňom zahrali Straka,Greš,Kočík naši starší dorastenci Kovaľ J. a Lukáč M., brankár mladšieho dorastu Štvartak a okrem nich štyria ďalší hráči. Na tréningu boli prítomní ale nehrali, hrajúci asistent trénera Vybíral, Bystroň,Kozák,Ďurica. Nasledujúcu nedeľu opäť o desiatej hodine pred poludním je na programe posledný tohtoročný tréning našich seniorov.

Na doterajších troch zoznamovacích tréneningoch sa predstavilo novému trénerovi 23 hráčov, z toho 13 našich seniorov, traja hráči staršieho dorastu, jeden hráč mladšieho dorastu a šesť nových hráčov, ktorí možno na jar oblečú dres OŠFK Šarišské Michaľany. Na štvrtom poslednom zoznamovacom tréningu, ktorý bude aj posledným neoficiálnym  tréningom v tomto kalendárnom roku, očakávam príchod ďalších možných potencionálnych posíl...

Späť

Vyhľadávanie

© 2011 Všetky práva vyhradené.

Vytvorené službou Webnode

webmaster: Attila Mikloško - https://osfksarisskemichalany.webnode.sk/