TÝŽDEŇ V TRÉNINGU

25.01.2014 08:05

Trénovalo sa  pondelok 20.1. pod umelým osvetlením na vedľajšej trávnatej ploche. V stredu večer sa hráči venovali posilovaniu v priestoroch prešovskej Technickej univerzity a po ňom si boli na hodinku zaplávať v bazéne prešovskej SPŠ na Strojníckej ulici.

Ako už tradične vo štvrtok od dvadsiatej hodiny sa zišli v hale na Važeckej ulice na prešovských Šváboch reprezentanti mužstva dospelých. V priebehu deväťdesiatich si zahrali halový futbal. Tréning viedli tréneri Ľubomír Puhák a Stanislav Zápotocký, prítomní bol predseda klubu Peter Dugasa a vedúci mužstva Ľubomír Kočík. 

Tréningu sa zúčastnili:

T.Vaško, P.Štvarták - M.Dubecký, M.Baka, I.Bednár, D.Macej, K.Kovaľ, L.Olejár, Ľ.Kočík, Ľ.Kolpak, D.Kozák, J.Adam, M.Ďurica, A.Ševčovič, L.Hricov, S.Král.

Chýbali:

J.Harčár, P.Sedlák, D.Haničák, P.Uhrín.

V halovom stretnutí mladí versus starí,  mali "mladá pušky výborný uvod a rýchlou hrou a presným zakončením sa dostali až do sedemgólového vedenia. Skúsenosti sa však postupne presadzovali a došlo až k vyrovnaniu stavu. Hralo sa na "zlatý gól", ktorým bola penalta realizovaná Jarom Adamom.

Zimná príprava pokračuje prípravným zápasom s treťoligovou juniorkou Tatrana Prešov po vedením Stanislava Vargu.

Stretnutie sa uskutoční na umelej tráve v prešovskom jazdeckom areály v sobotu 25. januára od 12 h..

Srdečne Vás na zápas pozývam.

Rozhodujú:? rozhodcov zabezpečil Tatran takže neviem kto rozhoduje

-attila-

Späť

Vyhľadávanie

© 2011 Všetky práva vyhradené.

Vytvorené službou Webnode

webmaster: Attila Mikloško - https://osfksarisskemichalany.webnode.sk/