6 - J. Berdis (Torysa), D. Čorba (Žipov), P. Gaboš (Miklušovce), R. Holub (Janov), J. Kacvinský, J. Kozák (Fričovce), D. Petruška (Petrovany), T. Sepeši (Nemcovce),

5 – D. Harčár (Žipov), S. Hurajt (Dubovica), P. Janoško (Torysa), J. Korinko (Haniska), P. Leško, L. Valíček (Demjata), L. Mihálik, P. Petrek (Peč. N. Ves), Martin Pyda (Dubovica), M. Seman (Nemcovce), J. Veterný (Šar. Michaľany),

4 - M. Adamovič, P. Krivý (V. Šebastová), J. Fecko, Š. Kollár (Peč. N. Ves), M. Ficko (Demjata), T. Futej (Demjata), T. Dyačovský (Haniska), T. Jačišin (Fričovce), R. Kišeľa (Ražňany), Š. Kušnírik (Fričovce), J. Lacko (Petrovany), I. Murín, M. Murín (Janov),

3 – E. Adam, J. Hudák, M. Krajňák (Miklušovce), M. Andreja, Michal Pyda, Š. Zvolenský (Dubovica), M. Bujňák (Torysa), N. Dujava, M. Felčík, E. Lipták (Peč. N. Ves), F. Fekete (Ražňany), M. Kočík, L. Štofanik, S. Tomko (Š. Michaľany), R. Olejár, (Petrovany), J. Pokuta, E. Valenčin (Hermanovce), R. Polák (Kojatice), J. Želasko (V. Šebastová).

Komentár k zápasu -  autor: Prešovský Večerník

Haniska - Šarišské Michaľany 1:5 (0:5)

Domácim stretnutie vôbec nevyšlo. Hostia prekypovali aktivitou, elánom, pohybom a presnými a rýchlymi kombináciami, aj po chybách domácich, sa ľahko dostávali do výhodných pozícií pred bránkou hostiteľov. Darilo sa im aj strelecky a hravo za 39 minút vyhrávali päťgólovým rozdielom. Po zmene strán už hostia nehrali v takom tempe a snažili sa len toto vysoké vedenie si udržať. Góly: 11. minúta Matúš Kočík – 0:1, 15. minúta Lukáš Štofaník 0:2, 27. minúta Juraj Veterný 0:3, 32. minúta Petr Vybíral 0:4, 39. minúta Vlado Drobňák 0:5, 70. minúta Marek Kočiško 1:5. Rozhodoval Šípka bez kariet.

Nesprávne je uvedený strelec gólu v 7.kole  1.triedy ObFZ Prešov:  FK Haniska - OŠFK Šar.Michaľany 1:5 (0:5).

V Prešovskom Večerníku je uvedený ako strelec nášho  piateho gólu v 39.minúte Vlado Drobňák. Náš gól  však nezaznamenal Vlado Drobňák ale Dušan Kozák, tam je tá chybička!!! Na vlastné oči som ten gól videl, Dušan Kozák si v šestnástke urobil hráča a špicom zakončil ku pravej tyčke a samozrejme, že mi to aj samotný hráč potvrdil.

Ak by však autorstvo gólu napriek tomu bolo v rozhodcovskom zápise zo stretnutia, podľa ktorého je poradie  zrejme robené pripísané Drobňákovi, tak ten by mal mať vo "večerníkovskej" tabuľke strelcov logicky rovnako deväť presných zásahov ako Kozák a nie osem  ako ich tam momentálne uvedených má, čiže z toho jednoducho vyplýva, že ten jeden gólik by v konečnom dôsledku michaľančanom chýbal...

Čiže stručne Kozák nemá v tabuľke Prešovského Večerníka uvedených desať gólov ale deväť a Drobňák má 8  a nie 9, ako by podľa Večerníka mal mať, ale  skutočne správny stav  je:  Kozák 10 a Drobňák 8...

Uvádzam úplne presný zoznam strelcov, kôl, zápasov, počet gólov za OŠFK Šarišské Michaľany.

Našich 44 gólov si podelili hráči takto:

Dušan KOZÁK  - strelil postupne svojich 10 gólov takto: (kolá sú uvedené presne tak ako sa hrali v postupnosti, pretože niektoré boli preložené, iné zas predohrávané, takže sa nečudujte, že sú popreskakované, ale sú  naozaj vrade tak ako majú byť podľa dátumov konkrétne odohraných zápasov...), 3.kolo-Dubovica 1, 2.kolo-Petrovany 1, 7.kolo-Haniska 1, 8.kolo-Ražňany 1, 15.kolo-Janov 3, 9.kolo-Žipov 1, 17.kolo-Petrovany 2, -  celkom 10 gólov,

Vlado Drobňák - 3.kolo-Dubovica 1, 4.kolo-Nemcovce 1, 5.kolo-Hermanovce 1, 2.kolo-Petrovany 1, 15.kolo-Janov 1, 9.kolo-Žipov 1, 12.kolo-Torysa 1, 13.kolo-Miklušovce 1 - 8 gólov

Petr Vybíral - 1.kolo-Peč.N.Ves 2, 2.kolo-Petrovany 1, 7.kolo-Haniska 1. 8.kolo-Ražňany 1, 15.kolo-Janov 1, 13.kolo-Miklušovce 1 - 7 gólov

Juraj Veterný - 2.kolo-Petrovany 1, 7.kolo-Haniska 1, 15.kolo-Janov 1, 13.kolo-Miklušovce 1, 14.kolo-Fričovce 1 - 5 gólov

Stano Tomko - 16.kolo-Peč.N.Ves 3 - 3 góly

Ľubo Kočík - 2.kolo-Petrovany 1, 7.kolo-Haniska 1, 17.kolo-Petrovany 1 - 3 góly

Lukáš Štofánik - 1.kolo-Peč.N.Ves 1, 5.kolo-Hermanovce 1, 7.kolo-Haniska 1 - 3 góly

Tibor Guzik - 14.kolo-Fričovce 1, 17.kolo-Petrovany 1 - 2 góly

Michal Marcinko - 15.kolo-Janov 1

Patrik Durkáč - 15.kolo-Janov 1

Peter Krivý - 11.kolo-Kojatice 1,

Vlado Drobňák skóroval až v ôsmych zápasoch, v siedmych bol úspešný Dušan Kozák a v šiestich Petr Vybíral.

Zaznamenali sme dvakrát hattrick, Dušan Kozák vo Finticiach proti Janovu a Stano Tomko proti Pečovskej doma,  dvakrát v jednom zápase bol úspešný aj Vybíral v Pečovskej a Dušan Kozák v Petrovanoch.

OŠFK ŠARIŠŠKÉ MICHAĽANY JESEŇ 2011 - SPOLU: 44 gólov.

Správna tabuľka strelcov súťaže po 17. kole o cenu BADEX (čerpadlá, armatúry, sanita):

10 - Dušan Kozák (Šar.Michaľany), R. Albert (Ražňany), P. Marciňák (Fričovce), Maroš Pyda (Dubovica),

9 - R. Gajdoš (Hermanovce),

8 - Vlado Drobňák (Šar.Michaľany), M. Jašš (Torysa), V. Vojtaško (Demjata),

7 - M. Kočiško (Haniska), M. Marinica (Hermanovce), Petr Vybíral (Š. Michaľany),

5 – D. Harčár (Žipov), S. Hurajt (Dubovica), P. Janoško (Torysa), J. Korinko (Haniska), P. Leško, L. Valíček (Demjata), L. Mihálik, P. Petrek (Peč. N. Ves), Martin Pyda (Dubovica), M. Seman (Nemcovce), Juraj  Veterný (Šar. Michaľany),

3 – E. Adam, J. Hudák, M. Krajňák (Miklušovce), M. Andreja, Michal Pyda, Š. Zvolenský (Dubovica), M. Bujňák (Torysa), N. Dujava, M. Felčík, E. Lipták (Peč. N. Ves), F. Fekete (Ražňany), Matúš  Kočík, Lukáš Štofanik, Stano Tomko (Š. Michaľany), R. Olejár, (Petrovany), J. Pokuta, E. Valenčin (Hermanovce), R. Polák (Kojatice), J. Želasko (V. Šebastová).

EXCELENTNÚ STREĽBU SME NA JESEŇ 2011 v 1.TRIEDE ObFZ PREŠOV VIDELI OKREM TOHO OD TÝCHTO FUTBALISTOV:

Daniel Harčár (Janov) - Janov - Žipov 7:0, Janov - Peč.N.Ves 4:1 , Janov - Haniska 4:2 - 4 góly

L.Mihálik (Peč.N.Ves) - Miklušovce - Peč.N.Ves 0:6 - 3 góly

S.Červeňák (Peč.N.Ves) - Žipov - Peč.N.Ves 6:3 - 3 góly

J.Lacko (Petrovany) - Petrovany - Miklušovce 3:1 - 3 góly

S.Hurajt (Dubovica) - Petrovany - Dubovica 1:6 - 3 góly

M. Pyda (Dubovica) - Dubovica - Ražňany 5:1 - 3 góly

T.Jacišin (Fričovce) - Haniska - Fričovce 1:3 - 3 góly

R.Albert (Ražňany) - Ražňany - Torysa 5:1 - 3 góly.

spracoval: -Attila Mikloško-