SOBOTA - 1.trieda ObFZ - ŽIACI - BREZOVICA - 13.kolo

29.10.2011 06:17

ŽIACI - 1.trieda 13.kolo

OŠFK Šarišské Michaľany - TJ Sokol Brezovica  5:1 (4:0)

Na zápas som trošku meškal a keď som z cesty videl priamy kop Mimka Minára v 8.minúte, ktorým upravil už na 3:0, bolo mi jasné, že čoskoro tréneri Michal Marcinko a Tibor Guzík omladia svoju jedenástku o nižšie ročníky. Keď ešte Deži Dužda do polčasu upravil na pekných 4:0 mohli si to pokojne už na druhú časť hry dovoliť. Brezovica sa už potom ľahšie dostávala pred našu šestnástku a myslím, že asi štvrtú veľkú šancu aj nakoniec premenila. Deži Dužda aj s prispením svojich spoluhráčov však stále hrozil a v poslednej minútke si zaslúžene vystrelil  svoj hattrick. Brezovičanci našich žiakov nedonútili  k excelentnému výkonu, takže už to nebola taká kvalita ako v Pušovciach, napriek tomu naši mladí futbalisti potvrdili svoj štandard a bez problémov úspešne zakončili svoje jesenné účinkovanie v 1.triede. Všetkým aktérom,  ktorý sa tejto trinásťzápasovej anabázy zúčastnili patrí srdečná vďaka... Koláčiky od Lenky Sabolovej im zaiste sladko chutili...

Naša zostava: Čirč-Némethy,Pešta,Havrila,Andraščík-Kobulnický,Minár,Šimčík,Lukáč,-Dužda,Švec

Naše góly: Deži Dužda 3, Mimko Minár 2.