PRVE TRENINGY DORASTU A SENIOROV OSFK SARISSKE MICHALANY

07.07.2012 15:05

Po ukončení FRAGARIE CUP v piatok o 17.00 hod., sa zišli na prvom tréningu počas letnej prípravy naši dorastenci, ktorí budú v sezone 2012/13 štartovať v IV.lige šarišskej VsFZ Košice. Predseda klubu Peter Dugas predstavil hráčom nového hlavného trénera Andreja Keresteša, ktorý prišiel do nášho klubu po ukončení angažmá z Koprivnice (1.trieda ObFZ Bardejov). Predstavil aj asistenta trénera Martina Dolinského, bývalého hráča Sarišských Michalian, ktorý bol v minulej sezone ešte aktívnym hráčom Kojatíc (1.trieda ObFZ Prešov). Vedúcim družstva dorastencov pre sezonu 2012/13 bude Jaroslav Svec, ktorý dlhodobo pôsobí v šuktúrach nášho klubu. Na treningu sa zišlo desať hráčov dorastu, ktorí sa trénerom predstavili a následne si s chuťou zatrénovali. Chýbali hráči, ktorí prešli k dorastu z úspešného žiackeho výberu (víťaz majstrovstiev regionu 2011/12 prešovsko-sabinovsko), ako aj michalianski rodáci hrajúci momentálne v iných kluboch, ktorí vyjadrili želanie hrať v nasledujúcej sezone za náš klub.

Po osemnástej hodine sa prvykrát počas letnej prípravy zišli aj hráči nášho seniorského výberu. Prezident klubu Peter Dugas predstavil hráčom nového trénera Jana Karafu (naposledy pôsobil v druholigových Michalovciach) ako aj asistenta trénera, ktorým bude súčasný tréner dorastu Andrej Keresteš a privítal aj všetkých hráčov v kabíne. Po krátkych príhovoroch trénera Jana Karafu a vedúceho mužstva Jána Dopiriaka, sa predstavili trénerom a realizačnému tímu aj nové posily.

Po tréningu nasledovala schôdza vedenia klubu, realizačných tímov, na ktorej bolo prekonzultované fungovanie seniorského aj dorasteneckého výberu, prípravné zápasy, tréningový systém atd..

-attila-

 

Späť

Vyhľadávanie

© 2011 Všetky práva vyhradené.

Vytvorené službou Webnode

webmaster: Attila Mikloško - https://osfksarisskemichalany.webnode.sk/