PREDSEDA KLUBU PETER DUGAS VO VEČERNÍKU

21.01.2014 19:19

Prešovský Večerník v pondelkovom vydaní (20.1.2014), uverejnil rozhovor s predsedom OŠFK Šarišské Michaľany Petrom Dugasom. 

Autor článku Janko Miroľa uviedol, že náš klub patrí medzi tie, ktoré sústavne pútajú na seba pozornosť celého nášho regiónu. 

Zdôraznil že Šarišské Michaľany sú rodnou obcou takých futbalistov ako Miro Drobňák a Vlado Staš, ktorí si zahrali Ligu majstrov. Obaja boli futbalovými majstrami Slovenska a prvý z menovaných si zahral na Olympijských hrách v Sydney 2000, bol aj víťazom Slovenského pohára, ktorý získal v drese Lokomotívy Košice tiež Jaro Mikloško. Majstrami Slovenska dorastu a finalistami Československého pohára vo futbale boli, Robo Štofan a Tony Seman. Okrem nich šírili dobré meno našej obce na futbalovom poli také osobnosti ako Vincent Tumidalský, Marián Staš, Pavol Petruf, Ján Heredoš, Róbert Senderák, Ján Žgravčák či Tibor Guzik. Medzi rozhodcami  to boli Jozef Mikloško, Milan Mazár, Ján Ondík.

Predseda klubu Peter Dugas sa vrátil k minulému ročníku, v ktorom sme prešvihli postup do V.ligy SEVER v zápase s Pušovcami. No zdieľa názor širokej športovej verejnosti, že naše mužstvo mal VsFZ posunúť do vyššej súťaže spolu s postupujúcim. Naznačil nespravodlivosť súčasného modelu reorganizácie, kde podľa jesenného modelu prvé mužstvo do vyššej súťaže nepostupuje. 

Vo štvrtok 23.1.2014 sa vedenie klubu zúčastní na mimoriadnom Výkonnom výbore VsFZ, na ktorom sa rozhodne o novom modele reorganizácie futbalových súťaží v ročníku 2014/15. Verím, že nájdeme s kompetentnými spoločnú reč a mužstvo dospelých bude mať dostatočnú motiváciu v jarnej odvete v VI.lige šarišskej zvíťaziť...

-attila-

Späť

Vyhľadávanie

© 2011 Všetky práva vyhradené.

Vytvorené službou Webnode

webmaster: Attila Mikloško - https://osfksarisskemichalany.webnode.sk/