PO ZAPASE S BELOVEZOU S NASOU NOVOU POSILOU JULIANOM JANEVOM

05.09.2012 13:43

Tento 23 ročný , 178 cm vysoký a 70 kg vážiaci  strednopoliar Tatrana Prešov je v našom futbalovom klube od 28.augusta na ročnom hosťovaní.

Prvým jeho futbalovým klubom bol  MFK Vranov v roku 2004 . V roku 2010 prišiel do Tatrana Prešov,  v auguste 2008 bol za pôsobenia Jozefa Kostelníka na štvormesačnom hosťovaní vo vtedy ambicioznych Luboticiach. Naposledy bol členom kádra tatranistickej juniorky...

                  Julián JANEV  

Julián k nám prišiel po veľmi rýchlych rokovaniach z predstavenstvom prešovského Tatrana a tak po jednom tréningu bol už v základnej zostave majstrovského zápasu proti   Beloveži, v ktorom podal výborný výkon a bol osviežením našej hry.

Julián mi povedal, že je u nás zatiaľ so všetkým spokojný,  našiel v našom tíme mnoho známych tvári  s ktorými hral v jeho predchádzajúcej futbalovej kariére.

Julián mi  povedal :" So zápasom som spokojný, môj výkon verím zže sa bude stále iba zlepčovať...ked všetci hráči si počas zápasu plnia svoje povinnosti a zahrajú na svojích postoch to čo je potrebné, výsledok sa vždy dostaví a nebolo tomu  inak ani v zápase proti Beloveži, teším sa na dalšie zápasy v tomto kvalitnom mužstve..."

-attila-

             

Späť

Vyhľadávanie

© 2011 Všetky práva vyhradené.

Vytvorené službou Webnode

webmaster: Attila Mikloško - https://osfksarisskemichalany.webnode.sk/