ML.DORAST - Š.MICHAĽANY - SOBRANCE 0:1

28.08.2011 19:00

III.liga mladší dorast 4.kolo- Šarišské Michaľany - Sobrance 0:1 (0:1)

Po "debakli" v silných Michalovciach sa domácim mladším dorastencom nedávali proti urasteným "Sobrančanom" veľké šance. Úvod zápasu to len potvrdzoval. Hostia svojím dôrazom a rýchlosťou "zatlačili" a po peknej "narážačkovej" akcii , otvorili skóre zápasu.

Na moje prekvapenie však "michaliansky" málo trénovaní a nezohratí futbalisti po štvrťhodinke hru vyrovnali a neskôr získali na ihrisku aj miernu prevahu. Nakopávanými loptami ohrozovali neistého brankára hostí, ktorému dvakrát lopta vypadla z rúk, no za bránkovou čiarou neskončila.

Ten istý scenár mal aj druhý polčas, no nedôrazné zakončenie bolo príčinou, že stav ostal aj po osemdesiatich minútach nezmenený, aj keď minimálne remíza by bola určite výsledkom spravodlivejším.

Pokojne však môžem konštatovať, ža aj mladší dorast postupne získava svoju "fazónu" a nebude hrať v tejto súťaži "podradnú úlohu". Mladši dorast nastúpil v zostave: ŠTVARTAK - JACO,HRIŠKO,STRAKA,DUŽDA - HALICKÝ,DOBROVOLSKÝ,LUKAČ,VARGA - VASIL,KONEČNÝ. STRIEDALI ŠEMINSKÝ ,KOBULNICKÝ,MILAN MAXIMILIAN MINÁR,JAKLOVSKÝ. Gól hostí:Andrejco,

FOTO

Späť

Vyhľadávanie

© 2011 Všetky práva vyhradené.

Vytvorené službou Webnode

webmaster: Attila Mikloško - https://osfksarisskemichalany.webnode.sk/