MATÚŠ MIHOK BUDE HÁJIŤ FARBY NAŠEJ OBCE V JARNEJ ČASTI MAJSTROVSTIEV ObFZ

23.02.2012 20:50

Tento 22 ročný, 175 cm vysoký a 70 kilogramov vážiaci ofenzívny stredopoliar je aj výborným zakončovateľom. Na jeseň v drese TJ Sokol Ľubotice (IV.liga SEVER) bol s 12 gólmi najlepším strelcom mužstva. Je to útočný typ futbalistu, najradšej má hru smerom dopredu na súperovu bránku.

               Matúš MIHOK

Tomášove futbalové začiatky vedú do Ľubotíc.  Pravidelne nastupoval v mládežníckych výberoch TJ Sokol Ľubotice. Ako starší  dorastenec prestúpil do mužstva OZEX Solivar, kde si už ako šestnášťročný zahral spolu s ďalšími  futbalistami, ktorí  v súčasnosti obliekajú už tiež náš dres a to s Vybíralom, Dicom, Kočíkom, Biscákom, Dubeckým, Grešom IV.ligu v mužstve OZEX Solivar. Futbalový rukopis na ňom zanechali tréneri Richard Gábor, Jožko Džubara a hlavne Jožko Koscelník.

Z doterajšieho pôsobenia u nás je milo prekvapený, má zo všetkého dobrý dojem všetkého dobrý dojem a teší sa nato, aké to bude už v priamo v majstrovských zápasoch. Väčšinu futbalistov, ktorí momentálne pôsobia v našom klube pozná už veľmi dlho,v kabíne je jedna dobrá partia a verí že sa to odzrkadlí aj vo výsledkoch na ihrisku.

Je externým šudentom Filozofickej fakulty v Prešove odbor sociálna práca. 

-attila-

Späť

Vyhľadávanie

© 2011 Všetky práva vyhradené.

Vytvorené službou Webnode

webmaster: Attila Mikloško - https://osfksarisskemichalany.webnode.sk/