MAJSTROVSKÝ ZÁPAS - DORAST - ŠARIŠSKÉ MICHAĽANY - ŽUPCANY

27.10.2012 08:34

ŠARIŠSKÉ MICHAĽANY - ŽUPČANY 7:3 (4:0) 15.kolo IV.liga šarišská

Tréner OŠFK Martin Dolinský mi k zápasu povedal: "Počas celého zápasu sme boli lepší a mali sme hru pod kontrolou. Za stavu 4:0 sme doplatili na našu menšiu koncentrovanosť. Každý hráč chcel byť vtedy v útoku a aj preto sme dvakrát inkasovali.

Po  tejto nepríjemne, trochu nervóznej fáze stretnutia sme mali  opäť veľkú prevahu, len  sám Minár zahodil tri tutovky a Palčo jednu. Po zvýšení stavu na 5:2, sme sa ukľudnili a bolo prakticky po zápase. V tomto "majstráku" sme predviedli veľa svetlých momentov. Bolo vidieť, že ked sme sa snažili hrať na dva tri dotyky darilo sa nám, no  ked sme loptu "vozili" bolo to zlé.

Celkovo mám však zo zápasu dobrý dojem".

Naša zostava: Štvartak - Pytlík, Kovaľ, Maťuťa, Magáč - Némethy, Palčo, Jaco, Straka - Lichvár, Minár. Striedali: Havrilla a Guzi

Naše góly: Milan Maximilián Minár 3, Matúš Kovaľ 2, Jaroslav Palčo 1, Daniel Lichvár 1.

Dorastenci splnili čo sľúbili. V posledných troch kolách sa vyburcovali k veľmi dobrým, zodpovedným kolektívnym výkonom.

Zabudli na predošlé nevydarené a aj niektoré nešťastne prehraté zápasy. Vyburcovali sa navzájom a tak záver jesennej časti IV.ligy šarišskej zvládli podľa očakávania a ich momentálnych možností. Mrzieť ich môže iba zbytočná prehra v Pušovciach, pretože sedem bodov z troch kôl by bolo lepších, ale ešte majú šancu pokračovať v ich zisku  o týždeň v Bardejovskej Novej Vsi. 

-attila-

Späť

Vyhľadávanie

© 2011 Všetky práva vyhradené.

Vytvorené službou Webnode

webmaster: Attila Mikloško - https://osfksarisskemichalany.webnode.sk/