MAJSTROVSKÝ FUTBALOVÝ ZÁPAS - ŽIACI

30.08.2014 10:32

MAJSTROVSKÝ FUTBALOVÝ ZÁPAS - ŽIACI

FUTBALNET

4. kolo - sobota 30.augusta 2014 o 11 h 

versus 

 

OŠFK ŠARIŠSKÉ MICHAĽANY - FK INTER ROMA OSTROVANY 1:2 (1:1)

Strelecky disponovaný František Bily pripravil futbalovým nádejám Šarišských Michaľan prvú jesennú prehru. Napriek tomu jedenásť domácich harcovníkov podalo proti favoritovi dobrý výkon a všetci chlapci si zalúžia pochvalu.

Vyjadrenie vedúceho mužstva OŠFK ŠARIŠSKÉ MICHAĽANY Rastislava Sabola:

"Náš dnešný súper bol lepším družstvom, napriek tomu sme mohli tesne pred záverom zásluhou Riša Sabola ešte vyrovnať. Výborný výkon podal brankár Majo Švec, ktorý zachránil svoj tím skvelými zákrokmi od ešte vyššej prehry. Snaživý hosťujúci kolektív bol behavejší a vyvinul veľkú snahu aby v tomto stretnutí zvíťazil. Hrali sme celý zápas jedenásti, verím že časom pribudnú noví hráči".

Vyjadrenie trénera OŠFK ŠARIŠSKÉ MICHAĽANY Michala Marcinka:

"Na zapas sme isli s odhodlanim neinkasovat nejaku nadielku pretoze super sa nam chystal streliť šesť - sedem golov co je aj s takym okliestenim kadrom nerealne, no ambicie Roma Ostrovany sa rovnaju Realu Madrid !!!!!! Boli lepsi o gol a zasluzili si vyhrat v tomto zapase rozhodol len jeden fakt a to najpodstatnejsi ze chlapci sa bali hrat a ani sa im necudujem ked sa im hostujuci trener pocas zapasu vyhrazal ... !!! s tromi hracmi ktorych vek je 8 az 10 rokov v zakladnej zostave a zranenym Risom Sabolom je tazke hrat, ale aj napriek tomu sme mali v poslednej minute vylozenu sancu na remizu.  za bojovnost chlapcov chvalim a superovi drzim palce no pokial ja tu budem trenovat do Ostrovan nasi ziaci nikdy nevycestuju !!!!!!!!!!".

Tajomník OŠFK ŠARIŠSKÉ MICHAĽANY Attila Mikloško vyzýva:

Vyzývam hráčov ktorí už majú v našom klube registračné preukazy aby sa zapojili do tréningového procesu. Noví záujemcovia o zaradenie do družstva žiakov sa môžu hlásiť u vedúceho mužstva Rastislava Sabola - mobil: 0915 927 903, alebo volajte na moje číslo: 0903 375 435.

Pred zápasom:

pripravil: Attila Mikloško

Späť

Vyhľadávanie

© 2011 Všetky práva vyhradené.

Vytvorené službou Webnode

webmaster: Attila Mikloško - https://osfksarisskemichalany.webnode.sk/