MAJSTROVSKÝ FUTBALOVÝ ZÁPAS - ŽIACI

16.11.2014 07:36

MAJSTROVSKÝ FUTBALOVÝ ZÁPAS - ŽIACI

FUTBALNET

I.trieda ObFZ Prešov

15.kolo - sobota 15.11. 2014 o 13 h 

versus

 

OŠK KAPUŠANY - OŠFK ŠARIŠSKÉ MICHAĽANY 2:4 (1:1)

(11.miesto - 11 bodov) - (3.miesto - 31 bodov)

Kapušany ma prekvapili technickou hrou s niekoľkými výraznými individualitami no naše družstva ich má daleko viac, no pricestovali sme iba desiati.

Domáci sa pustili do útoku no postupne sme ich zatlačili do defenzívy a bolo iba otázkou času kedy skórujeme. Podarilo sa to až v závere, ale zahodili sme minimálne dalšie štyri tutovky. Skvostom prvej 35 - minútovky bol slalom Riša Sabola, ktorý v sieti  bohužiaľ neskončil. Po chybe našej obrany domáci v posledných sekunách z rýchleho protiútoku vyrovnali.

Dojem mi však nepokazali vedel som, že tohto súpera tak či tak zdoláme a úvod druhej časti mi to potvrdil. Sypali sme gól za gólom a ešte nepremenili pokutový kop. Snaživý súper v závere ešte stihol skorigovať.

Rozhodovali: Krajňák - Piskura

V mene vedenia klubu dakujem trénerovi Michalovi Marcinkovi, vedúcemu mužstva Rastislavovi Sabolovi a všetkým, ktorí sa angažovali v jesennej časti pri družstve žiakov. Našim mladým reprezentantom dakujem za oku lahodiac u technickú hru okorenenú skvelým gólovým priemerom 5,76 na zápas.  

Rasťo Švec suverénne kraľuje tabuľke strelcov I.triedy žiakov, bol úspešný 46 - krát.

Celkovo naše žiacke nádeje zaznamenali 82 úspešných striel do sietí, za chrbáty súperových brankárov.

Autori dalších gólov: Rastislav Sabol 14, Ronald Janega 11, Richard Sabol 6, Michal Haladej 4, Patrik Šarpataky 2, Peter Vavrek 2, Jakub Bujňák 1, František Miko 1. V štatistike ISSF je aj päť našich gólov z Fintíc, kde sme vyhrali 5:0, ale kontumačne prehrali 3:0, pre neskorý príchod na zápas.

HODNOTENIE JESENE - NESKOR

Naši žiaci sú pred posledným kolom v roku 2014 na štvrtej priečke. Tabuľka futbalnetu aj ObFZ Prešov započítava tri body Ostrovanom za víťazstvo nad Širokým 2:0 z 12.kola, ale tento zápas bol v úradnej správe č.27 z 30.10.2014 ObFZ Prešov na základe rozhodnuti ŠTK vyvesený na opakovanie. (Bod 3. ŠTK vykonala pohovor s aktérmi stretnutia 12.kola I.triedy žiakov Ostrovany – Široké a nariaďuje opakovať stretnutie dňa 5.11.2014 o 14:30 hod. Zároveň ŠTK nariaďuje FK Ostrovany vyhotoviť videozáznam zo stretnutia a doručiť ho na zasadnutie ŠTK do 6.11.2014).

Takže tabuľka je nesprávna a sme na štvrtom mieste nie na piatom. 

Kapušany v minulom kole podľahli v Dulovej Vsi (1:3) naše nádeje pokorili doma Dubovicu (6:1). V druhom jesennom kole sme tohto nášho už tradičného súpera rozdrvili doma 9:0. 

Vyjadrenie vedúceho mužstva OŠFK ŠARIŠSKÉ MICHAĽANY Rastislava Sabola:

Vyjadrenie trénera OŠFK ŠARIŠSKÉ MICHAĽANY Michala Marcinka:

Tajomník OŠFK ŠARIŠSKÉ MICHAĽANY Attila Mikloško vyzýva:

Vyzývam hráčov ktorí už majú v našom klube registračné preukazy aby sa zapojili do tréningového procesu pod vedením trénera žiakov Michala Marcinka.

Noví záujemcovia o zaradenie do družstva žiakov sa môžu hlásiť u vedúceho mužstva Rastislava Sabola - mobil: 0915 927 903, alebo volajte na moje číslo: 0905 95 44 55.

pripravil: Attila Mikloško

Späť

Vyhľadávanie

© 2011 Všetky práva vyhradené.

Vytvorené službou Webnode

webmaster: Attila Mikloško - https://osfksarisskemichalany.webnode.sk/