MAJSTROVSKÝ FUTBALOVÝ ZÁPAS - ŽIACI

18.10.2014 19:02

MAJSTROVSKÝ FUTBALOVÝ ZÁPAS - ŽIACI

FUTBALNET

I.trieda ObFZ Prešov

11.kolo - sobota 18.10 2014 o 11 h 

versus

POZRITE SI KRÁTKE VIDEO ZO ZÁPASU  - KLIKNITE TU

 

OŠFK ŠARIŠSKÉ MICHAĽANY - FK MALÝ ŠARIŠ 9:0 (5:0)

(4.miesto - 22 bodov) - (11.miesto - 9 bodov)

Už to nebol Malý Šariš z minulého ročníka. Aj naši žiaci zaznamenali generačnú výmenu, ale rozdiel vo výkonnosti od nášho odvekého rivala bol markatný. Hralo sa na jednu bránku, súper sa vydal do útoku až v závere no po našich rýchlych kontrách ešte inkasoval. Chlapci podali dobrý výkon s množstvom oku lahodiacich kombinačných akcií v dokonalom prepracovaní a prevdení na dôvažok aj s úspešným zakončením. Skutočne v niektorých momentoch futbalová lahôdka, ktoré znesie veľmi prísne kritéria futbalovej abecedy.

Radosť pozerať...

Trénerovi Marcinkovi chýbal do základnej zostavy Ronald Janega, no bratia Sabolovci Malý Šariš doslova rozstrieľali.

Rastislav Švec zaťažil kontá súperových brankárov v osmich kolách už bez troch zásahov vo Finticiach 39 - krát (fantastický priemer, každých 18 minút trafil do siete).

Rasťo je suverénne na prvom mieste tabuľky strelcov I.triedy žiakov. Celkovo naše žiacke nádeje zaznamenali 69 úspešných zásahov. Ostatné góly strelili, Rastislav Sabol 11, Ronald Janega - 9, Richard Sabol - 6, Michal Haladej 3, Patrik Šarpataky 2, Peter Vavrek 2, Jakub Bujňák 1, František Miko 1. V systéme ISSF sú započítané aj góly z kontumovaného zápasu vo Finticiach, ktorý sme vyhrali 5:0, ale prehrali 0:3.

2013/14: Doma 2:3, vonku 0:0.

Malý Šariš po minuloročnom triumfe v I.triede žiako pôsobí v tomto ročníku v oslabenej zostave, väčšina žiakov prešla k dorastu. Hostia vyhrali v minulom kole po tretikát  a to v Kapušanoch 3:2.

Rozhodoval: Eril Onderišin

Vyjadrenie vedúceho mužstva OŠFK ŠARIŠSKÉ MICHAĽANY Rastislava Sabola:

Vyjadrenie trénera OŠFK ŠARIŠSKÉ MICHAĽANY Michala Marcinka:

"S výkonom mojich zverencov som spokojný"

Tajomník OŠFK ŠARIŠSKÉ MICHAĽANY Attila Mikloško vyzýva:

Vyzývam hráčov ktorí už majú v našom klube registračné preukazy aby sa zapojili do tréningového procesu pod vedením trénera žiakov Michala Marcinka.

Noví záujemcovia o zaradenie do družstva žiakov sa môžu hlásiť u vedúceho mužstva Rastislava Sabola - mobil: 0915 927 903, alebo volajte na moje číslo: 0905 95 44 55.

pripravil: Attila Mikloško

Späť

Vyhľadávanie

© 2011 Všetky práva vyhradené.

Vytvorené službou Webnode

webmaster: Attila Mikloško - https://osfksarisskemichalany.webnode.sk/