MAJSTROVSKÝ FUTBALOVÝ ZÁPAS-OŠFK ŠARIŠSKÉ MICHAĽANY-FK ŠARIŠSKÉ DRAVCE

30.09.2012 15:57

OŠFK ŠARIŠSKÉ MICHAĽANY-FK ŠARIŠSKÉ  DRAVCE 3:0 (0:0)

Naša zostava: Vaško - Kovaľ,Baka,Dubecký,Zbiňovský-Sedlák,Janev,Leško,Kozák-Daňko,Kočík

striedali:Štofánik,Drobňák,Voľanský

góly: Leško,Zbiňovský,Voľanský

žltá karta: Kozák

pred 600 divákmi rozhodoval Tomáš Štefanič

Na zápas sme nastúpili v plnej sile a od začiatku sme súpera zatlačili pred bránku výborného Hriceňáka. Už v štvrtej minúte sme mohli kopať pokutový kop po faule na Kočíka, no rozhodcova píšťalka ostala nemá...hostia sa nás snažili ohroziť iba po rýchlych protiútokoch Hovančíka a Jacka, ale naša obrana pracovala spoľahlivo. Skóre mohol otvoriť Kozák, ale v bezprostrednej blízkosti bránky loptu slabo loptu trafil...strely Leška a Kočíka skončili mimo a ani po ostreľovačke Hriceňáka lopta v sieti neskončila a tak sa polčas skončil zmierlivo 0:0...

Bolo však iba otázkou času kedy konečne už strelíme gól, ked sa k priamemu kopu v 53.minúte postavil Leško, tak sa lopta konečne zatrepala v sieti bezmocného Hriceňáka. O tri minúty nato ho po jeho chybe ho šikovne preloboval Zbiňovský a ukľudnil už definitívne našu veľkú snahu po rozhodnutí výsledku. Potom Kozák zblízka nastrelil iba do bránkara, ale v 75.minúte sa po rýchlej akcii presadil aj Voľanský a dohrávalo sa už v pokojnej atmosfére aj ked sme ešte nejaký ten gólik streliť mohli...

Bol to však opäť veľmi dobrý výkon celého mužstva a aj súper uznal naše kvality a poblahoželal nám k víťazstvu.

 

          Peter Voľanský vpravo zaznamenal svoj prvý šiestoligový gól v našom drese

Nakoľko v posledných týždňoch došlo v tíme dospelých k príchodu nových hráčov, pre Váš lepší prehľad uverejňujem čísla dresov s ktorými nastupujú na majstrovské zápasy.

Tieto čísla sú aj kvôli lepšej orientácii nemenné, rovnaký zoznam nájdete aj v spravodaji k nedeľnajšiemu stretnutiu, ktorý obdržíte pri vstupe do areálu štadióna.

Aktuálna súpiska s číslami hráčov OŠFK ŠARIŠSKÉ MICHAĽANY-DOSPELÍ 2012/13

1 Vaško,22 Śidík-17 Kovaľ,5 Baka,4 Dubecký,15 Zbiňovský,16 Sedlák,9 Daňko,10 Janev,13 Śtofánik,18 Drobňák,12 Leško,19 Mihok,11 Voľanský,7 Kozák,8 Kočík,14 Ďurica.

-attila-

Späť

Vyhľadávanie

© 2011 Všetky práva vyhradené.

Vytvorené službou Webnode

webmaster: Attila Mikloško - https://osfksarisskemichalany.webnode.sk/