MAJSTROVSKÝ FUTBALOVÝ ZÁPAS - DORAST

27.08.2014 11:16

MAJSTROVSKÝ FUTBALOVÝ ZÁPAS - DORAST

FUTBALNET

2. kolo - streda 27.augusta 2014 o 16 h 

versus 

 

OŠK SOKOL Chminianska Nová Ves - OŠFK ŠARIŠSKÉ MICHAĽANY 3:2 (2:1)

Posledný tím tabuľky pripravil lídrovi tabuľky už druhú prehru v súťažnom ročníku 2014/15. Hra na súperových ihriskách našim hráčom príliš nesedí. Pokiaľ sa ako tak na hracej ploche zorientujú už prehrávajú. Nemôžem im uprieť snahu, ale na ťažkom  nekvalitnom teréne otáčať výsledok nie je vždy záruka úspechu. Domáci využili stredajšiu dohrávku na posilnenie tímu a zaradili do zostavy štyroch futbalistov dorasteneckého veku, ktorí už pravidelne nastupujú za dospelých v I.triede ObFZ Prešov. Zvlásť prítomnosť Vlada Tobiáša mala rozhodujúci vplyv na našej zbytočnej prehre. Po jeho dorážkach z bezprostrednej blízkosti sme stačili ešte vždy vyrovnať, no na jeho perfektný priamy kop sme už nedokázali odpovedať.

Napriek všetkému, ak by sme boli premenili svojich desať vyložených  šancí o zisk troch bodov by sme sa nemuseli strachovať.

Verím že v piatkovom stretnutí  v Pušovciach budeme už kompletní a ukážeme že vieme vyhrať aj u súpera, nielen na domácom štadione.

Je paradoxné že rozdielom triedy (4:0) porazíme predchádzajúceho lídra z Beloveže a o tri dni nato podľahneme družstvu, ktoré malo pred zápasom na poslednom mieste tabuľky 0 bodov a skore 5:20.

Tréner dorastu OŠFK ŠARIŠSKÉ MICHAĽANY Ľubomír Kočík:

"neviem si to vysvetlit za styri dni sme zabudli hrat futbal, sklamany som hlavne z pristupu a hrou, nic ale vobec nic sme nevymysleli, hrali sme vsetko na nahodu ......nemam slov jeden zapas zahrame ako Barcelona krasota a hned o styri dni hrame ako keby sme sa prvykrat stretli, som sklamany z nasej hry, proste hrali sma velmi slabo"

Asistent trénera Slavomír Lukáč:

Pred zápasom:

Ročník 2013/14 doma 3:1 vonku 2:7

Naše rady posilní hráč Veľkého Šariša Patrik Kancír. 

Rozhoduje Milan Béreš.

pripravil: Attila Mikloško

Späť

Vyhľadávanie

© 2011 Všetky práva vyhradené.

Vytvorené službou Webnode

webmaster: Attila Mikloško - https://osfksarisskemichalany.webnode.sk/