MAJSTROVSKÝ FUTBALOVÝ ZÁPAS - DORAST

18.10.2014 19:21

MAJSTROVSKÝ FUTBALOVÝ ZÁPAS - DORAST

FUTBALNET

III.liga šariššská dorast

13. kolo - sobota 18.10 2014 o 14 h.

POZRITE SI KRÁTKE VIDEO ZO ZÁPASU

1.POLČAS - KLIKNITE TU

2.POLČAS - KLIKNITE TU

versus 

 

OŠFK ŠARIŠSKÉ MICHAĽANY - TJ POĽANA ŠIBA 6:1 (3:1)

(3.miesto - 25 bodov) - (16.miesto - 4 body).

Súper z poslednej priečky tabuľky pricestoval s desiatimi hráčmi a dohrával s deviatimi. V tomto stretnutí sme mali celozápasovú prevahu, ktorú sme mohli prejaviť ešte výraznejším gólovým rozdielom. Predviedli sme niekoľko ukážkových akcií a zaujala aj koncovka kapitána Matúša Kovaľa do šibenice. Paradoxne sme však inkasovali, hostia z dvoch striel na bránku dosiahli z priameho kopu svoj čestný úspech. Po zaznamenaní šiesteho gólového zápisu nám už v záverečnej štvrhodinke nič nepadlo. Povinné jednoznačné víťazstvo bolo prípravou na nasledujúci duel o tretiu priečku na domácom ihrisku s Plavnicou.

Tréner dorastu OŠFK ŠARIŠSKÉ MICHAĽANY Ľubomír Kočík:

"Dnesny zapas sme odohrali v priemernom tempe. Super zautocil len sporadicky, vyuzili standardku na strelenie jedneho golu. Spokojny som len s tromi bodmi a vysledkom, velmi ma mrzi ten jediny inkasovany gol a skoro vsetky goly v nasej sieti su velmi lacne....Viac sme nabadali hracov aby vyvinuli viac aktivity do zapasu, ale na vitazstvo nam tentokrat stacil aj priemerny vykon.....Aj tak mojm hracom za predvedenu hru dakujem. Ukazali aj pekne akcie, ale v zakonceni to bolo pomerne zbrkle.....Uz sa tesime na Plavnicu a verim, ze chlapci pristupia tento tyzden k treningovemu procesu zodpovedne a pripravime sa na nasho suseda z tabulky v suboji o tretie miesto tabulky.....".

Rozhodoval: Erik Onderišin.

Aj v prípade očakávaného víťazstva zostane naše družstvo na tretej priečke tabuľky. Kolektív dorastencov opustil Patrik Adamčo, ktorý sa dostal do štruktúr VsFZ a bude rozhodovať v sobotu mládežnícke súťaže. Za účinkovanie v našom doraste mu dakujeme. Ostatní hráči napriek dnešným stužkovým slávnostiam, by mali byť obom trénerom k dispozícii.

Doposiaľ strelilo družstvo dorastu v 13.kolách 39 gólov:

M.M.Minár 5, M.Kovaľ 5, M.Lukáč 5 (1 z 11m), P.Jaco 4, J.Palčo 4, M.Marcin 4, J.Vasiľ 3, E.Némethy 3, K.Vaňo 1, A.Staš 1, P.Dvorščák 1, L.Kobulnický 1+ 1 vlastný.

Asistent trénera dorastu OŠFK Slavomír Lukáč:

Ročník 2013/14:

Súperi v minulom ročníku spolu nehrali. Nováčik zo Šiby podľahol v minulom kole doma Beloveži 1:5.

Doma: Vonku:

pripravil: Attila Mikloško

Späť

Vyhľadávanie

© 2011 Všetky práva vyhradené.

Vytvorené službou Webnode

webmaster: Attila Mikloško - https://osfksarisskemichalany.webnode.sk/