JAROSLAV ŠVEC - 50 ROKOV

14.11.2014 16:57

Významné životné jubileum 50.rokov oslávil dlhoročný aktívny hráč a funkcionár nášho klubu, Jaroslav Švec. 

Jaroslav Švec sa narodil 13.11.1964. Pochádza z neďalekých Ostrovan, ale  väčšiu časť svojho života prežil v našej obci.

Hráčska kariéra

S futbalom začínal ako osemročný v roku 1972. Aktívnu hráčsku kariéru ukončil ako tridsaťtriročný v roku 1997. Prvé majstrovské kopačky si obul v žiackom kolektíve Šarišských Michaľan, postupne prešiel do družstva dorastu a neskôr aj do mužstva dospelých, ktoré pôsobilo v tých časoch v krajskej súťaži. V Šarišských Michaľanoch nastupoval  až do roku 1993. V roku 1994 počas jarnej časti ročníka, reprezentoval aj rodnú obec vo vtedajšom klube FK Sokol Ostrovany. Na jeseň toho istého roku až do roku 1997 obliekal hájil farby vtedajšieho účastníka I.triedy ObFZ Prešov, klubu FK Krivany.

Trénerská kariéra

Po skončení aktívnej hráčskej činnosti trénoval až do začiatku milénia, družstvá žiakov a dorastu Šarišských Michaľan.

Funkcionárska kariéra

V rokoch 2000 - 04 bol úradujúcim  tajomníkom futbalového klubu, v súčasnom období sa stále aktívne zapája do celkového klubového diania.

Za jeho dlhoročnú činnosť a jeho zásluhy pri rozvoji futbalu v našom regióne sa  Výkonný výbor ObFZ Prešov na základe nášho listu rozhodol udeliť Jaroslavovi Švecovi  "Bronzový odznak" ObFZ Prešov.

V mene vedenia klubu oslávencovi srdečne blahoželám.

pripravil:Attila Mikloško

foto:Attila Mikloško

Späť

Vyhľadávanie

© 2011 Všetky práva vyhradené.

Vytvorené službou Webnode

webmaster: Attila Mikloško - https://osfksarisskemichalany.webnode.sk/