DVAJA NAŠI REPREZENTANTI PROTI TATRANU

20.12.2014 13:42

V sobotu 20.12.2014 sa v telocvični Základnej školy na Sibírskej ulici v Prešove, v rámci prípravy výberu ObFZ Prešov U13 na už tradičný mládežnicky medzinárodný halový turnaj ADIDAS 4 SPORT CUP (uskutoční sa na prelome januára a februára 2015), odohral priateľský futbalový zápas.

Súperom výberu ObFZ Prešov bolo družstvo U13 Tatran Prešov. V nominácii výberu ObFZ Prešov boli aj dvaja reprezentanti klubu OŠFK ŠARIŠSKÉ MICHAĽANY, brankár Mário ŠVEC a hráč v poli Richard SABOL.

                               druhý z ľava Mário ŠVEC, vedľa neho Richard SABOL

foto:Attila Mikloško

U13 ObFZ Prešov - U13 Tatran Prešov 0:7 (0:5)

Po úvodnom oťukavaní a jednoznačnej dominancii Tatranistov, oblastné nádeje chytili tempo hry. Hru v poli vyrovnali, no napriek tomu sa im nepodarilo skôrovať a počas dvoch polčasov inkasovali sedem gôlov. V bránke výberu ObFZ Prešov sa striedali dvaja brankári a na palubovke tri päťčlenné formácie. 

Vedúci mužstva Anton Repka:

"Chlapci sa hrali v takomto zložení prvýkrát, nepoznali sa, nemajú obuv takú ako Tatranci, ktorí trénujú spolu aj 5-krát týždenne, muselo sa to prejaviť , pokiaľ sa z úvodu spamätali bolo už 0: 3, polčas 0:5, boli jasne lepší, videli sa, prihrávali si do zadu a vyšachovavali nás. V druhej časti hry to už bolo o niečom inom, povedali sme si ako máme hrať, mali sme aj pekné šance, ale zbrklosťou sme ich nepremenili, ešte dvakrát sme inkasovali. Stretneme sa ako výber ObFZ Prešov okolo 18.01,2015, aby sme sa ešte lepšie zohrali  a koncom januára štartujeme na Adidas cup 2015"

Zostava ObFZ Prešov

Brankári:

Mário PUSTÝ – Dulová Ves, Mário ŠVEC – Šarišské Michaľany

Hráči v poli:

Oliver VALENČIN – Chmin. Nová Ves, Pavol ULIČNÝ – Chmin. Nová Ves, Tomáš KUBIČKO – Chmin. Nová Ves, Gabriel SVAT - Petrovany, Damián HUDÁK – Dulová Ves, Dávid ŠVEC - Medzany, Róbert SENDERÁK - Terňa, Samuel BALUCHA - Široké, Daniel DEMKO - Uzovce, Samuel ADAM - Miklušovce, Dávid BUJŇÁK - Kamenica, Lukáš TIMKO - Sedlice, Richard SABOL – Šarišské Michaľany, Peter TKÁČ - Brezovica, Martin LUTERANČÍK - Demjata

Tréneri : Petruš Marek, Desiatnik Ondrej, Pendrák Ondrej

Vedúci výberu : Repka Anton

pripravil:Attila Mikloško

foto poslal: Anton Repka 20.12.2014 o 14:45 h..

Späť

Vyhľadávanie

© 2011 Všetky práva vyhradené.

Vytvorené službou Webnode

webmaster: Attila Mikloško - https://osfksarisskemichalany.webnode.sk/