DORAST - TURNAJ

21.07.2014 19:47

Turnaj v Uzovskom Šalgove:

Gregorovce – Šarišské Michaľany 0:3 (0:1)

Nastúpili sme v zostave:

T.Hlavatý – A.Staš, L.Kobulnický, J.Vasiľ, D.Drobňák – K.Vaňo, M.Kovaľ, E.Némethy, P.Jaco – M.M.Minár, J.Kaleja

Góly:M.M.Minár 3

Finále

Uzovský Šalgov – Šarišské Michaľany 6:2 (3:1)

Nastúpili sme v zostave:

D.Čirč – P.Jaco, A.Staš, L.Kobulnický, D.Drobňák – P.Kaleja, M.Kovaľ, J.Palčo, E.Némethy -  M.Dužda, M.M.Minár

Naše góly: M.M.Minár, L.Kobulnický

V oboch zápasoch striedali ešte:

 M.Bily, J.Seman, R.Dufalo.

Turnaj bol skvelou propagáciou futbalu vo vynovenom  športovom areály v Uzovskom Šalgove.

Naši dorastenci podali v oboch zápasoch veľmi dobré výkony, vo finálovom zápase doplatili na otvorenú hru tromi rýchlymi gólmi. Napriek útočnej aktivite sa im stav už nepodarilo skorigovať.

Predstavili sa aj potencionálne posily družstva dorastu Marián Bily, Peter Kaleja a Miroslav Dužda z FK Inter Ostrovany. Zo žiackého tímu prešiel k družstvu  Ján Kaleja.

Tréner Ľubomír Kočík:

"Ako tréner som bol  spokojný a vdačný zato, že sme sa mohli sa zúčastniť na turnaji s mojimi chlapcami a tak odohrať veľmi dobré zápasy proti mužstvám II.triedy a III.triedy......stále sme v príprave, ale turnaj nam padol vhod, lebo už onedlho začíame majstrovské zápasy a formu ladiť treba a aj moji chlapci sa chceli ukazat a pobit sa o nomináciu do základu ........veľmi ma potešila účasť mojich chlapcoch mal som 18 dorastencov a to ešte chýbali Motýľ a Simčík to sú borci zo základnej jedenástky......tento turnaj mi ukázal kde sú naše slabiny a dúfam že spoločnými silami s chlapcami ich do prvého majstrovského zápasu odstránime a pôjdeme do bojov o body ako jeden liaty tim ...touto cestou sa chcem podakovat vedeniu Uz.Salgova za prijemné privítanie a za veľmi dobrú organizáciu a o nas tiež bolo postarané dakujeme a dúfam že  tento  turnaj nás naštartuje a pripraví  na viíťaznú sériu v majstrovskych zápasoch.....

pripravil Attila Mikloško

Späť

Vyhľadávanie

© 2011 Všetky práva vyhradené.

Vytvorené službou Webnode

webmaster: Attila Mikloško - https://osfksarisskemichalany.webnode.sk/