STARŠÍ,MLADŠÍ DORAST - ROZLÚČKA S JESENOU ČASŤOU SEZÓNY 2011/12 - FC ŽUPČANY

20.11.2011 10:27

FOTO

Naši starší a mladší dorastenci sa rozlúčili s jesennou časťou sezóny 2011/12 v sobotu 19.11.2011, na domácom ihrisku priateľským futbalovým zápasom proti rovesníkom z neďalekých ŽUPCAN. 

 Výkop tohto rozlúčkového zápasu bol o trinástej hodine. Odohral sa iba jeden zápas spojeného dorasteneckého výberu, v ktorom nastúpili aj niekoľkí naši žiaci. Zápas náš výber vyhral 5:1 a ukázal, že právom patrí do III.ligy a predčil štvrtoligové FC Župčany vo všetkých smeroch, aj ked to bol rozlúčkový zápas hralo sa v dobrom tempe a väčšinu našich šancí sme aj premenili. Väčšinou sa hralo iba na polovici Zupčian, ktorým sa sem tam podaril rýchly protiútok.

Po  ukončení  priteľského stretnutia, nasledovala bilančná hráčska schôdza.  Podrobnú analýzu jeseňe predniesol tréner Vincent Tumidalský, ktorí zhodnotil všetkých 15 jesenných zápasov,  ako aj tréningový proces a v konečnom dôsledku aj celkový dojem z pôsobenia oboch  našich dorastov na treťoligovej scéne. Po ňom podakoval chlapcom a poprial im veľa úspechov v ich ďalšom fotbalovom aj osobnom živote predseda klubu Karol Marcinko. Okrem neho sa ešte k jesennej časti vyjadrili tréneri Pavol Nižník, Jozef Bartko, vedúci mužstva Jozef Šidík aj zdravotník Jozef Lichvár. Na záver boli za jesenné pôsobenie ocenení najlepší jednotlivci zo staršieho aj mladšieho dorastu....o chvíľku priložím komplexnú analýzu. Potom nasledoval sponzorský guľáš od firmy JANYTRANS  a tak dorastenecká sezóna skončila.

Teraz majú chlapci oddych a voľno,  začiatok tréningového procesu počas zimnej prestávky je naplánovaný na 14. január  2012.

-attila-

 

 

Späť

Vyhľadávanie

© 2011 Všetky práva vyhradené.

Vytvorené službou Webnode

webmaster: Attila Mikloško - https://osfksarisskemichalany.webnode.sk/