ZIACI OSFK SARISSKE MICHALANY NA TURNAJ V NEMECKOM VERSMOLDE

07.06.2012 07:01

V stredu večer odcestovala 10 členná výprava, pod vedením člena výkonného výboru OSFK Sarišské Michaľany Luba Bernáta a  maséra Jožka Bodockého reprezentovať  náš futbalový klub ako aj našu obec, na už tradičnom futbalovom turnaji v nemeckom meste Versmold. V podvečerných hodinách sa s nimi na prakovisku pred CBA rozlúčil predseda klubu Peter Dugas aj prednosta ObU jozef Mačo im a zaželali šťastnú cestu a veľa zážitkov.

                           odchod z parkoviska v centre                                                                 stadion vo Versmolde

 Na  tomto futbalovom turnaji sa  stretávajú žiacke výbery U11 z viacerých krajín Europy , v roku 2011 to boli výbery týchto krajín:Nemecko,Poľsko,Slovensko,Holandsko,Srbsko.

O priebehu turnaja budete informovaní priebežne na našej stránke.

Náš klub reprezentujú:Sabol Rasto,Veselovský Dominik,Janega Roland,Imrich Simon,Jopek Patrik,Kolarčík Sebastián,Dvorščák Patrik,Bujňák Jakub

Vedúci družstva:Bernát, masér:Bodocký

              Lubo Bernát

 

MINULOROCNE VYSLEDKY TUTNAJA VO VERSMOLDE

V dňoch 24 až 26. júna 2011, sa v meste Versmold (neďaleko Biefeldu v Nemecku), uskutočnil druhý ročník medzinárodného turnaja žiackych výberov U11 pod názvom " U-11 Champions-Cup der Stadtsparkasse Versmold" .
Turnaja sa zúčastnilo 20 družstiev z Nemecka, Holandska, Srbska a Slovensko zastupovali naši žiaci OŠFK Šarišské Michaľany.
Žiactvá boli rozdelené do štyroch skupín po piatich. V základnej skupine sme sa stretli s výbermi SC Halle (Nemecko) 0:4, TuS Brake (Nemecko) 2:1, Sportfreunde Bockum (Nemecko) 0:4, FC Greffen(Nemecko) 0:0 a obsadili sme v skupine C, nepostupové 4.miesto so 4 bodmi a skóre 2:9.
Tým že sme nepostúpili do finálovej skupiny, hrali sme v "skupine útechy" s týmito výsledkami : Rudar Vrdnik (Srbsko) 0:0, BV Werther (Nemecko) 4:0, SC Packelhof (Nemecko) 4:2, TUS Langeheide (Nemecko) 1:0 a obsadili sme 1.miesto s 10 bodmi a skóre 9:2.
V zápase o víťaza "skupiny útechy", sme neuspeli proti SV Viktoria Gesmold (Nemecko) 0:3 a obsadil sme celkové 12.miesto. Viťazom turnaja sa stal U-11 výber SG Oesterweg (Nemecko), pred Warendorfer SV (Nemecko) a SpVgg Oelde (Nemecko).


-attila-

 

Späť

Vyhľadávanie

© 2011 Všetky práva vyhradené.

Vytvorené službou Webnode

webmaster: Attila Mikloško - https://osfksarisskemichalany.webnode.sk/