ÚSPEŠNÁ PREMIÉRA STARŠIEHO AJ MLADŠIEHO DORASTU V PRVÝCH ZÁPASOCH NA DOMÁCOM TRÁVNIKU V 2.KOLE III.LIGY VsFZ

13.08.2011 20:54

Brankár st. dorastu Šidík, po záverečnom hvizde.

&&&

Starší dorast - Šarišské Michaľany-Košická Nová Ves 1:0 (1:0)
V prvom polčase sa obom mužstvám darilo len sporadicky,domáci sa po správne nariadenom priamom voľnom kope ujali vedenia. V druhej časti hry prevzali iniciatívuhostia, ale vyrovnať sa im už nepodarilo a tak sa domáci tešili z prvých troch bodov získaných v III. lige. Gól:Ondik, pred 150 divákmi rozhodovali Mišenčík- Krivjančin,Ziemba.
-dhz-

Mladší dorast - Šarišské Michaľany-Košická Nová Ves 3:3 (2:0)

Domáci začali stretnutie ofenzívne, čo im do polčasu prinieslo dvojgólové vedenie. Po zmene strán sa domáci dostali do vedenia už 3:0, ale hostia svojou zvýšenou aktivitou postupne hru vyrovnali a dokázali zvrátiť tento nepriaznivý stav. Góly: Varga,Husár,Dobrovolský-Kučera,Pačinda,Klimko, pred 150 divákmi rozhodovali Krivjančin-Mišenko,Žiemba.