TURNAJ OLD BOYS V SARISSKYCH MICHALANOCH

23.06.2012 14:28

V sobotu 23.6.2012 sa uskutočníl na štadione "Za Torysou" už 3. ročník futbalového turnaja Old boys tímov  za účastí C.M.R. Slovakia Prešov, EKO SVIP s.r.o. Sabinov, FK Medzany a OSFK OLD BOYS Šarišské Michaľany.

Po slávnostnom zahájení  všetkých zúčastnených privítal organizátor podujatia Lubo Bernát a od 13.00 hod.  sa začal turnaj prvým stretnutím,

S.Michalany-Medzany 4:1 ,naše  goly:Guzik3,Choma1. V druhom meraní síl sa stretli C.M.R a EKO SVIP s výsledkom 4:0. V stretnutí o 3.miesto: potom MEDZANY  porazili EKO SVIP 2:0 a vo finále sa stretli C.M.R a S.MICHALANY, výsledok stretnutie bol 5:4 pre CMR, naše goly: Choma2,Kolpak,Lichvár(11m).

          Kapitán Old boys Sarisske Michalany Vlado Stas st., prebral pohár za druhé miesto

Zápas sa niesol v bojovnom duchom a zniesol v niektorých momentoch  prísne futbalové kritéria. Naši Old Boys mali prevahu a počas prvej tridsaťminútovky sa dostali  po pekných akciách do dvojgolového vedenia. Ked chýbalo do konca zápasu desať minút a stav na ukazovateli bol 4:2, zdalo že víťazný pohár zostane na domácej pôde, no nezlomní bojovníci z CMR aj zásluhou našej nekoncentrovanosti stav otočili a z víťazstva sa veľmi tešili.

Celé podujatie bolo výborné zorganizované, vdaka sponzorom ako aj jeho usporiadateľom, čo ocenila aj  rozhodkyňa Slávka Blichárová, ktorá s dalšou rozhodkyňou Alenkou Mikloškovou už tradične k tomuto podujatiu patria.

-attila-

Späť

Vyhľadávanie

© 2011 Všetky práva vyhradené.

Vytvorené službou Webnode

webmaster: Attila Mikloško - https://osfksarisskemichalany.webnode.sk/