V NOMINÁCII NA ADIDAS CUP DOŠLO K ZMENE

22.01.2014 09:56

V dňoch 31.1. – 3.2.2014 v Prešove uskutoční  už XII. ročník medzinárodného  halového futbalového turnaja ADIDAS CUP. 

Je to obdoba letnej FRAGARIE v zimnom prevedení. Prihlásených je zatiaľ 126 tímov z deviatich krajín (Bielorusko, Litva, Česká republika, Poľsko, Srbsko, Madarsko, Poľsko, Ukraina a Slovensko).

Medzi nominovanými sa objavilo aj meno Richarda Sabola (2003), ktorý bude náš klub a našu obec na turnaji reprezentovať.

Do U11 sa doposiaľ prihlásilo 37 tímov z ôsmich krajín. Vyžrebovanie ešte nie je zrealizované, ale už teraz sú na zozname v jeho kategórii také tímy ako Slávia Praha, Dinamo Kiev, tímy z hlavných miest Ruska (Moskva), Poľska (Varšava), Madarska (Budapešť), Slovenska (Inter Bratislava), samozrejme 1.FC Tatran Prešov, MFK Košice,  Užhorod, Charkov, Kecskeméth, Debrecín, Náchod, V.Meziriči, Zubri....

Nominovaní hráči: U11 – ročník 2003: Richard Sabol (Šarišské Michaľany), Tomáš Adzima (Kendice), Dávid Kilian (M.Šariš), Stanislav Šasenský (Župčany), Adrián Čarný (Lemešany), Tomáš Ňachaj (Kokošovce), Richard Malinovský (Záborské), Patrik Potočňák (Záborské), Matúš Marcin (Kapušany), Matúš Ištoňa (Lipany), Alex Didik (Lipany), Ladislav Lukáč (Lipany), Michal Sekerák (Lipany), Jakub Kolcun (Lipany), Jakub Macejko (Sabinov).

                         Richard Sabol                                                            

Tréner: Marek Semančík – M: 0918 315921

-attila-

Späť

Vyhľadávanie

© 2011 Všetky práva vyhradené.

Vytvorené službou Webnode

webmaster: Attila Mikloško - https://osfksarisskemichalany.webnode.sk/