NADACIA SLOVENSKEJ SPORITELNE

05.06.2012 00:31

Nadácia SLSP

Nadácia Slovenskej sporiteľne vyhlasuje 3.ročník grantového programu Futbal to je hra!

Nadácia Slovenskej sporiteľne dnes odštartovala tretí ročník grantového programu Futbal to je hra! určeného neprofesionálnym mládežníckym futbalovým klubom na Slovensku.

Nadviazala tým na predchádzajúce dva úspešné ročníky, počas ktorých podporila sumou vyše250 tisíc eur 57 klubov vo všetkých regiónoch na Slovensku. Partnerom aj tohto ročníka je Slovenský futbalový zväz.

Cieľom grantového programu je skvalitniť podmienky fungovania mládežníckych futbalových klubov a telovýchovných jednôt vo všetkých regiónoch na Slovensku. Je určený výlučne pre neprofesionálne mládežnícke kluby. Finančné prostriedky z grantu klubyvyužívajú na nákup športových potrieb, technického vybavenia, ale aj na rekonštrukciemenšieho rozsahu a vytváranie vhodných podmienok na trénovanie.

Futbalové kluby môžu posielať svoje projekty cez on-line formulár, ktorý nájdu na internetovej stránke nadácie www.nadaciaslsp.sk do 15. júla 2012.

Maximálna výškapríspevku na projekt je 3 tisíc eur. Finančné prostriedky musia byť využité výlučne premládež a projekt zrealizovaný do konca roka 2012. Viac informácií o grantovom programeako aj kritériách, ktoré musia jednotlivé žiadosti splňať, nájdete na webstránke nadácie.

Späť

Vyhľadávanie

© 2011 Všetky práva vyhradené.

Vytvorené službou Webnode

webmaster: Attila Mikloško - https://osfksarisskemichalany.webnode.sk/