SLAVNOSTNY BANKET-NAJLEPSI SENIORSKY FUTBALISTA JARNEJ SEZONY OSFK SARISSKE MICHALANY

17.06.2012 11:54

Po zápase 30.kola v Janove, sa hráči a celý realizačný tím presunuli do areálu štadiona  "Za Torysou", kde sa uskutočnila slávnostná včera na počesť víťazstva v 1.triede ObFZ Prešov a postupu seniorov do V.ligy šarišskej v sezone 2012/13. Vedúci mužstva Ján Dopriak privítal generálneho sponzora, realizačný tím, hráčov a pozvaných hostí. Prezident klubu Peter Dugas zhodnotil v krátkosti celú sezonu, poblahoželal hráčom k postupu a predal slovo generálnemu sponzorovi, ktorí tiež hráčom podakoval a predstavil vízie pre dalsie fungovanie seniorskeho výberu v struktúrach VsFZ. Kapitán Patrik Durkáč vyjadril radosť z toho že mohol byť súčasťou tímu, ktorý po dlhých siedmych rokoch vybojoval pre Sarišské Michaľany stratené pozície.

Tréner žiakov Michal Marcinko podakoval sponzorovi žiakov a vyjadril presvedčenie, že aj v budúcnosti nebude v Michaľanoch núdza o kvalitnú žiacku liaheň.

Pred večerou bol na základe internetového hlasovania vyhlásený najlepši seniorsky reprezentant klubu Tomáš Vaško, ktorý bol ocenení vecnými darmi a  podakoval celému kolektívu za podporu počas jarnej sezony.

Na pohostenie bolo pripravené 42 kilové prasiatko, ktorá sa narodilo na farme v Drienove, o život prišlo v  mäsiarni Pečovskej Novej Vsi, upiekol nám ho kuchár Erik na kaštieli vo Fričovciach a zjedené bolo v areály štadiona v Sarišských Michaľanoch. Okrem toho si mohli všetci pochutnať  aj bohatých obložených misách, šalátoch..

                                           brankár Tomáš Vaško

Výsledky hlasovania: Vaško 38 hlasov, Stofánik 14, Joščák M.12,Kozák 6,Tomko 6,Dic 5,Voľanský 4,Durkáč 4,Mihok 4,Kubuš 3, Kočík 3, Dubecký 2, Kovaľ 2, Joščák P. 2, Veterný 1 - celkom 106 hlasujúcich,

Vo verejnom hlasovaní o viťaza 1.triedy v sezone 2011/12 hlasovalo celkom 358 fanúšikov futbalu, poradie bolo nasledovné:

Sarišské Michaľany 225, Demjata 40, Dubovica 15, Fričovce 12, Torysa 11, Hermanovce 7...

-attila-

Späť

Vyhľadávanie

© 2011 Všetky práva vyhradené.

Vytvorené službou Webnode

webmaster: Attila Mikloško - https://osfksarisskemichalany.webnode.sk/