DORAST - OŠFK - STARÁ ĽUBOVŇA

20.09.2013 20:28

Majstrovský futbalový zápas 9.kolo,  III.liga šarišská, sobota 21.9., 14 h.

OŠFK - STARÁ ĽUBOVŇA 3:0 (1:0)

FUTBALNET

Pred úvodným hvizdom sme si minútkou ticha uctili pamiatku zosnulého predsedu správnej rady MFK Stará Ľubovňa a prezidenta Junošport club Stará Ľubovňa Vladimír Jaceníka (+51).

Hostia sa prezentovali sympatickým výkonom. Napriek nelichotivému postaveniu v tabuľke hrali aj za pre nich nepriaznivé stavu s nami stále otvorenú partiu. Do vyloženej šance sa síce počas deväťdesiatich minút nedostali, ale snahu hrať futbal im uprieť nemožno. Našich chlapcov nezastihol zápas v najlepšej forme. Len ťažko sme sa dostávali do vyložených streleckých príležitostí. Prvý polčas v náš prospech rozhodol pokutový kop minútku pred prestávkovým hvizdom rozhodcu.

V druhej časti hry sa po pekných, rýchych, presných kombináciách dvakrát dostal pred brankára hostí Daniel Lichvár a rozhodol o bezproblémovom trojbodovom zisku. Výkon to dnes nebol excelentný, ale snaživý súper nám toho v poli veľa nedovolil. Pochváliť môžeme napriek nie veľmi atraktívnej hre snahu o úspešný výsledok.

Napriek víťazstvu sme sa zosunuli v tabuľke nižšie. Naši konkurenti na čele boli tiež úspešní.  O týždeň sa predstavíme na ihrisku v Kapušanoch.

                                                              Dávid Motýľ vľavo

-attila-

Späť

Vyhľadávanie

© 2011 Všetky práva vyhradené.

Vytvorené službou Webnode

webmaster: Attila Mikloško - https://osfksarisskemichalany.webnode.sk/