DORAST - BELOVEŽA - OŠFK

30.08.2013 17:33

Majstrovský futbalový zápas III.liga šarišská 6.kolo - 31.8. - 13.30 h.

DORAST - BELOVEŽA - OŠFK 2:2 (1:0)

FUTBALNET

V príjemnom futbalovom počasí, na krátkom, úzkom tvrdom a vlnitom teréne belovožského futbalového stánku sa  futbal veru hrať nedal. Nechcem ospravedlňovať výkon nášho dorastu, ale za iných okolností by sme tohoto súpera suverénne porazili. Aj domáci funkcionári uznali, že sme boli v tomto stretnutí lepším tímom. Paradoxne domáci dorast mal v prvom polčase jeden samostatný nájazd, ktorý Paťo Štvartak zlikvidoval, okrem toho nastrelili ešte dve tyčky a dve brvná. V druhom dejstve náš brankár ešte bravúrne vytiahol  jednu presnú strelu zo šibenice.

Po chybe obrany sme z penalty v 45. minúte inkasovali. Polčasový trénerov monológ v kabíne naše družstvo oživil. Jaro Palčo nebojácne vošiel medzi troch hráčov. Nasledoval jeho priamy kop s perfektným centrom  priamo na hlavu Dana Drobňáka a ten nádherne z výskoku zavesil do ľavého vinkľa. Presne o tom je futbal, na takého chuťovky sa oplatí chodiť. Po skrumáži sme zásluhou dôrazu Feriho Duždu a  Mikiho Duždu stav otočili. Po úniku Mima Minára sme mohli mať víťazstvo v hrsti, no lopta skončila tesne vedľa ľavej tyčky. Platonický záverečný tlak súpera skončil priamym kopom. Marek Buchala prestrelil náš múr a bolo po troch bodoch.

Pri víťazstvev Beloveži sme mohli byť už na prvom mieste tabuľky, no nevadí napriek tomu  jesenné postavenie nášho dorastu je potešujúce.

-attila-

Späť

Vyhľadávanie

© 2011 Všetky práva vyhradené.

Vytvorené službou Webnode

webmaster: Attila Mikloško - https://osfksarisskemichalany.webnode.sk/