OFK TATRAN KRAČÚNOVCE - OŠFK ŠARIŠSKÉ MICHAĽANY 0-1 (0-0)

ZÁKLADNÁ ZOSTAVA:

Martin Kaprál - Ivan Bednár, Vladimír Papp, Michal Dubecký, Gávid Gall - Jakub Harčár - K, Lukáš Olejár,  Miroslav Drobňák, Ľubomir Kočík - Patrik Sedlák, Milan Maximilián Minár,

LAVIČKA:

Matúš Kovaľ, Jozef Vasiľ, Lukáš Kobulnický, Alexander Kaščák.

Domáci su mužstvom, ktoré nerado doma stráca body a určite lepšie sa mu hrá na vlastnom ihrisku. Snažili sa nám byť od začiatku vyrovnaným súperom a postavili proti nám všetko čo mohli. Naša zostava bola poznačená trestami a zraneniami a ani všetci v základe neboli absolútne fit,  no na našom výbornom výkone to markantné stopy nezanechalo. Do polčasu si obe mužstvá vymenili niekoľko šancí, zvlášť Gallove brvno mrzelo. Kaprik tradične v pohode likvidoval všetko aj gólový bočný nájazd zmaril.

Druhý polčas bol poznačený našou futbalovou silou a prehľadom. Očakavaný gól prišiel od netradičného strelca, ktorý si spomenul na svoju zakončovateľskú minulosť ešte zo žiackeho dresu. Škoda že sme nestrieľali ešte viac. pretože výsledok mohol byť dávno iný. Desiatky našich nájazdou končili neefektívne. Do tretice sa nám pri jednogólovom náskoku podarilo dostať sa tri minúty pred záverom k strate dvoch bodov, no Kaprik bravúrne pokutový kop vychytal a tak konečne zas máme úplne zaslúžene plné tri body.

Výborný kolektívny výkon a futbalový duch, vyšperkovaný aj viacerými obdivuhodnými individuálnymi výkonmi.

PRED ZÁPASOM:

Po štyroch kolách a troch odohratých zápasoch nám patrí zatiaľ 10.miesto tabuľky IV.ligy Sever so ziskom 5 bodov a skóre 6-2, zápas 2.kola v Spišskom Podhradí bol odložený a odohrá sa v náhradnom termíne v stredu 26.08. o 17 h..

PREHĽAD DOTERAZ ODOHRATÝCH STRETNUTÍ OŠFK ŠARIŠSKÉ MICHAĽANY A STRELCI GÔLOV:

1.kolo: Štrba vonku 1-1, gól Ľubomír KOČÍK, 2.kolo: odložené, 3.kolo: Vyšný Mirošov doma 4-0, góly Ľubomír KOČÍK 2, Miroslav DROBŇÁK 1, Milan Maximilián MINÁR 1, 4.kolo: Fintice doma 1-1, gól Dušan KOZÁK.

Tréneri mužstva dospelých OŠFK ŠARIŠSKÉ MICHAĽANY - hlavný tréner Ľuboš BELEJÍK, asistent trénera Michal KRAJNÍK:

ROZHODOVALI - HR Erik ANGUŠ, A1 Slavomír HAVIARIK A2, Nicolette KNAPÍKOVÁ, DELEGÁT ZÁPASU Pavel DZIDO.

Pred zápasom:

OFK TATRAN KRAČÚNOVCE - 9.miesto, 6 bodov, skóre 6-9,

1.kolo: Radvaň nad Laborcom 2-1 doma, góly Zdenko CIGÁN 2, 2.kolo: Svit 2-5 vonku, góly Ján Peržel 2, 3.kolo: Pakostov 1-0 doma, gól Zdenko CIGÁN, 4.kolo: Ľubotice 1-3 vonku, gól Peter UHRÍN.

ZÁKLADNÁ ZOSTAVA  OFK TATRAN KRAČÚNOVCE PROTI ĽUBOTICIAM (v zátvorke pôsobiská hráčov od V.ligy vyššie a zahraničie, ak nie je uvedené tak hráč pôsobil iba v materskom klube):

Lukáš Jurč (Giraltovce, Eidsvag - Nórsko) - Jozef Hudáček - K (Pušovce, Hanušovce, Kalnište), Tomáš Mihók (Tatran Prešov), Dávid Dzurjuv, Peter Uhrín (Giraltovce, Barca, Šarišské Michaľany) - Peter Hrábek (Girlatovce, Kalnište), Matúš Peržeľ, Lukáš Mašlej, Jozef Nazarej - František Šebeš (Giraltovce), Lukáš Peržeľ,