PRIPRAVNY ZAPAS-ZIACI-MFK SABINOV-OSFK SARISSKE MICHALANY

21.07.2012 14:14

MFK SABINOV-OSFK SARISSKE MICHALANY 3:2 (1:2)

V prvom polčase  sme napriek prevahe domáceho druholigového výberu dvakrát viedli. V druhom dejstve sme hru vyrovnali, no  paradoxne domáci 12.minút pred koncom vyrovnali a tri minútky pred záverečným hvizdom strhli víťazstvo na svoju stranu...

Bol to pre nás veľmi užitočný zápas, tréner Marcinko vyskúšal tri nové posily a v závere prestriedal aj nižšie ročníky...

Naše goly:Mikuláš Dužda,vlastnýTréner Marcinko mi zápas okomentoval takto:

Adam Simčík

"Prvý polčas mal trošku navrch súper zo Sabinova, v druhej časti sa hra vyrovnala a za stavu 2:1 pre nás sme prestriedali... a tak15 minút pred koncom  som zaradil do hry našich mladších žiakov a práve vtedy  v samom zavere sme inkasovali dva goly... bol to náš prvý zápas dá  sa povedať v plnej sile...hlavne noví  chlapci si však musia ešte spoluhráčov zvyknúť ... verím však, že treningovým procesom sa  bude naša už iba zlepšovať... a ak vydrží tento mladý kolektív pohromade celý rok, nemusíme sa obaváť a zažijeme dalšiu peknú žiacku michaliansku sezonu.
Za výkon si zaslúžia pochvalu ,najlepší hraci na ihrisku René a Adam Simčík.