U19 TATRAN PRESOV-OSFK SARISSKE MICHALANY 1:1 (1:1)

Naša zostava:Vaško-Joščák M.,Dubecký,Baka,Zbiňovský-Turok-Heteš,Durkáč,Stofánik L.,Voľanský-Kozák,Kočík L.

Striedali:Sidík-Joščák P.,Kubuš,Kolpak,Kovaľ J.

Chýbali:Sedlák,Daňko,Stieber,Drobňák,Mihok

náš gol:Kozák

Naša nová posila z Tatrana Prešov Michal Baka vpravo

Zápas sme odohrali na ihrisku vo Veľkom Sariši, pretože  ihrisko vo Veľkom Sariši bude materským ihriskom pre U19 Tatrana v nasledujúcom súťažnom ročníku.Tatranci začali svižne a po chybe v našej obrane sme inkasovali, no po tomto gole sme sa prezentovali konsolidovaným, technickým výkonom. Mali sme prevahu v poli, ale naše šance zostali nevyužité, no po chybe brankára sa konečne ujala  aspoň Kozákova strela k pravej tyči.

V druhom dejstve sme mali  zápas skoro celých 45 minút pod kontrolou. Mohli sme strhnúť víťazstvo na našu stranu..golman U19 zázračne vyškriabal Durkáčov priamy kop, Kubušov lob po Kočíkovej prihrávke skončil iba nad brvnom a ked Kolpak v poslednej minúte zblízka nastrelil iba do brankára zrodila sa v tomto peknom zápase iba remíza.

V zimnej príprave sme vo svižnom zápase prehrali s dvakrát do dňa trénujúcimi zverancami trénera Mareka Fabuľu 0:2, aj ked hra bola vtedy vyrovnaná. Tentokrát sme mali navrch my a nebyť nepremenených šancí mohli sme súpera zvučného mena aj poraziť....