PRÍPRAVNÝ ZÁPAS - OŠFK - STARÁ ĽUBOVŇA

24.02.2013 09:40

PRÍPRAVNÝ ZÁPAS -

OŠFK (1. miesto VI. liga) - STARÁ ĽUBOVŇA (15. miesto IV. liga) 3:1 (1:0)

Už úvode stretnutia sme súpera zaskočili, v 2. minúte skóroval Kozák. V prvom polčase sme mali ešte dve veľké šance, ktoré zostali nevyužité.

Druhý polčas sme začali rovnako ako prvý, hned na začiatku zvýšil na 2:0 Daňko. Po chybe  našej obrany súper znížil na 2:1, ale po peknej akcii Štofánik pečatil naše zaslúžené víťazstvo.

Hlavne prvá štyridsaťpäťminútovka bola z našej strany na veľmi dobrej úrovni. Ak budeme predvádzať tento štýl hry počas celých deväťdesiatich minút  bude to výborné. V druhej časti hry sa prejavili u nášho mužstva určité kondičné resty, ktoré je potrebné do začiatku súťaže dohnať. Aj ked sa na nás Ľubovňa pripravila  lepšie, ako v našom prvom vzájomnom prípravnom zápase (v januári sme vyhrali  5:0), kvalita bola opäť na našej strane.

Naša zostava: Vaško - Kovaľ J., Schlosser,Ličák, Dubecký - Mihok, Janev, Baka, Leško - Kozák, Adam J.

striedali: Zbiňovský, Adam M., Štofánik, Daňko

Naše góly: Kozák, Daňko, Štofánik

chýbali: Drobňák, Sedlák, Voľanský, Kočík, Durica.

Tréner Košut skúšal troch odchovancov Tatrana Prešov mladíkov Schlossera a Ličáka, ako aj skúseného Mariána Adama. Mrzí menšie svalové zranenie Jaroslava Adama.

UT Bardejov - Plavnica (V. liga) 3:3 - J. Adam, Leško, Janev

UT Lipany - Helcmanovce (VI. liga podtatatranská)  6:2 - Leško 3, Janev, Kočík, Katona

UT Bardejov - Bardejovská Nová Ves ( IV. liga)  1:6 - Leško

UT Sabinov - Stará Ľubovňa (IV. liga) 3:1 - Kozák, Daňko, Štofánik