tajomník: Attila MIKLOŠKO 0905 954 455

E-mail: osfksm@gmail.com

PRÍPRAVNÝ ZÁPAS - HELCMANOVCE - ŠARIŠSKÉ MICHAĽANY

10.02.2013 01:11

FK Helcmanovce   (VI .liga podtatranská)   - OŠFK Š.Michaľany (VI. šarišská) 2 : 6 ( 0 : 3 )

Naše góly : Dávid Leško 3, Julián Janev, Peter Katona, Ľubomír Kočík

Naša zostava: Vaško - Sedlák,Baka,Dubecký,Kovaľ J. - Katona,Kočík,Janev,Leško - Pribula,Voľanský

Striedal: Kovaľ  M.

Stretnutie sa odohralo na umelej tráve  v Sabinove.

Od začiatku  sme súpera zatlačili a dobrou kombinačnou hrou sme sa dostávali  do veľmi dobrých streleckých pozícií.

Do 21.minúty sme si vypracovali pät vyložených gólových príležitostí, ktoré sme však nepremenili. V 22. minúte to už konečne prišlo a náš prvý gól  zaznamenal Julian Janev. Do polčasu sme ešte pridali ďalšie dva góly.  Pre súpera to bolo ešte celkom  prijateľný stav, nakoľko sa hralo sústavne iba na jednu bránku.

V druhom  polčase za stavu 0 : 5 súper zrazu ožil a z ojedinelých protiútokov zaznamenal dva góly. Na  konečných 2 : 6 pre nás,  zakončoval po peknej akcii Patrika Sedláka, Dávid Leško autor troch gólov. Držanie lopty  v tomto stretnutí 20 %  ku  80 % bolo jednaznačne pre nás. Niektoré úseky hry boli také, že sa súper s loptou veľmi dlho prakticky  ani nestretol.

info: Andrej Keresteš - tréner OKŠF