PRÍPRAVNÝ ZÁPAS DOSPELÍ - MFK GORAL STARÁ ĽUBOVŇA - OŠFK ŠARIŠSKÉ MICHAĽANY

19.01.2013 14:28

MFK GORAL STARÁ ĽUBOVŇA (IV. liga) - OŠFK ŠARIŠSKÉ MICHAĽANY 0:5 (0:3) (VI. liga)

Naša zostava: T.Vaško -J. Kovaľ, M.Baka , M.Dubecký, J.Hatok - P.Voľanský, Ľ.Kočík, J.Janev, D.Leško - D.Kozák, J.Adam

striedali: R.Hritz, L.Štofánik, M.Mihok

góly: Dávid Leško 3, Jaroslav Adam 2.

Jaroslav Adam autor dvoch gólov

Tréner OŠFK Andrej Keresteš: "V prvom polčase sme podali vynikajúci výkon. Mohli sme viesť ešte výraznejším, ako len trojgólovým rozdielom. V druhej časti hry sme prestriedali a prejavili  sa aj naše kondičné resty, naša  príprava sa začala pred týždňom. Napriek tomu skóre narástlo a  pridali  sme ešte dva presné zásahy. Najmä priamy kop Jaroslava Adama v závere stretnutia stál zato, lopta trhala sieť."

Pätnásty tím jesennej časti IV.ligy VsFZ (bývalé majstrovstvá regiónu, alebo krajské majstrovstvá), utrpel na sabinovskej umelej tráve v sobotu popoludní debakel. Naši kvalitní hráči nemali hlavne v prvom dejstve s futbalistami hrajúcimi o dve ligy vyššie žiaden problém. Zaslúžene si pripísali  v premiérovom zápase zimnej prípravy   na jarnú časť ročníka 2012/13 prvú výhru. Darilo sa aj hráčom, ktorí su u nás na skúške s MFK Vranov Jaroslavovi Adamovi a Jánovi Hatokovi (obaja sú kmeňovými hráčmi Tatrana Prešov). V druhol polčase tréner Keresteš vyskúšal útočníka MŠK Spišské Podhradie Richarda Hritza (hral za Gelnicu, Tatran Prešov, V.Šariš, Rimavskú Sobotu, Moldavu) Do zápasu zasiahol aj uzdravený Matúš Mihok.

Chýbali: Šidík, Zbiňovský, Sedlák, Daňko, Drobňák, Ďurica.