PRÍPRAVNÝ ZÁPAS - DOSPELÍ - BYSTRÉ - ŠARIŠSKÉ MICHAĹANY

08.02.2014 16:38

PRÍPRAVNÝ ZÁPAS - DOSPELÍ  - UT Sabinov - sobota 8.2. 14 30 h.

BYSTRÉ - ŠARIŠSKÉ MICHAĹANY 1: 9 (1:4)

versus

Počas celého stretnutia sme mali hernú prevahu, ktorú sme zvýraznili aj úspešným gólovým zakončením. Skóre otvoril už v 6.minúte po rýchlej akcii Dušan Kozák. Súper po niekoľkých minútach vyrovnal z pokutového kopu na 1:1. Od 15 minúty sme už však mali scénar tohto merania síl jednoznačne pod svojou kontrolou. Rýchlou hrou sme nedali Bystrému šancu a bolo iba otázkou, akým skóre sa tento zápas skončí. Už do polčasu zostava hráčov, ktorí majú odtrénované viac pridala tri presné zásahy.

Kvalitnými prestriedaniami (nastúpili hráči základnej zostavy, ktorí majú menej natrénované), sme udržiavali tempo stretnutia vo vysokých obrátkach. Hned po krátkej prestávke stredom obrany hostí preniknuvší Miroslav Kráľ nadvakrát dokopol za chrbát bezmocného brankára Bystrého. Šiestoligista od Tople iba s námahou odolával nášmu tlaku a tak góly po veľmi pekných akciách utešene pribúdalii. Hlavne lob Dominika Haničáka stál zato.  Niekoľko našich gólových príležitostí zostalo ešte nevyužitých.

Mužstvo ako celok podalo kvalitný výkon, prezentovali sme sa rýchlou kombinačnou hrou podloženoun efektivitou v zakončení.

V sobotu 15.2. o 10.30 h. nás na umelej tráve v Sabinove preverí účastník IV.ligy domáci Sabinov, ktorý dnes ráno zdolal doma na umelej tráve Záhradné 2:1.