PRÍPRAVNÝ ZÁPAS - 1.FC TATRAN B - OŠFK ŠAR.MICHAĽANY

31.01.2013 12:00

1 FC TATRAN  „B“  ( III.liga)    -   OŠFK Šarišské  Michaľany  (VI. liga)  6:2  ( 4:0)

Naše góly : Dávid Leško, Ľubomír Kočík

Zostava : Šidik  - Sedlák, Baka, Dubecký , Kovaľ J. – Leško, Janev, Kočík, Voľanský –Adam, Kozák

Striedali : Mihok, Hritz, Beliš, Kovaľ M.

Tréner OŠFK : Andrej Keresteš:

"Stretnutie sa hralo na umelej tráve v Prešove pod umelým  osvetlením. V prvej časti hry nám mladí hráči Tatrana  predviedli lekciu z efektivity. Naši hráči (Leško ,Kozák, Sedlák) svoje tutovky nevyužili. Na druhej strane tatranisti mierili vždy  presne.  V stretnutí sa ukázalo že dobrý brankár je päťdesiat percent  úspechu celého družstva.

V druhej štyridsaťpäťminútovke sme  začali  hrať po dohovore počas polčasovej prestávky oveľa aktívnejšie. Prinieslo to zmenu  a  zaznamenali sme  aj dva góly  Leškom a Kočíkom, ďalšie naše veľké šance ostali nevyužité.

Pozitívom z tohto stretnutia je, že až na malé výnimky  sme dokázali  hrať celých 90 minút vo vyskom tempe. Bolo to obojstranne veľmi kvalitné prípravné stretnutie. Potrebujeme nahradiť na ľavej strane obrany Zbiňovského, ktorý  je pracovne v Bratislave. Hatok našim hráčom nateraz nebude, dohodol sa s vedením  Vranova. Okrem toho dôležitou úlohou bude vyriešiť post brankárskej  dvojky.

Cez víkend v sobotu  odohráme prípravné stretnutie v Bardejove. Na umelej tráve o 10.30 hod., nás preverí prvoligový dorast U-19. Zverenci  trénera Jozefa Daňka.

V nedeľu  v Lipanoch o 9.00 hod., na umelej tráve si zmeriame sily so štvrtoligovým  Spišským Podhradím".