PREHĽAD TÝŽDŇA

27.10.2016 16:43

Ponúkam Vám výber všetkých meraní síl od I.Fortuna ligy až po najnižšie regionálne súťaže riadené ObFZ Prešov VIII.A a VIII.B ligu ObFZ Prešov. Prehľad je o hráčoch ktorí sa objavili na trávniku, alebo figurovali v zápasových súpiskách mužstiev cez víkend v sobotu 22.10 a v nedeľu 23.10.2016. Objavujú sa v ňom mená futbalistov, ktorí v súčasnosti obliekajú alebo v minulosti obliekali dres nášho klubu. Prípadne sú našimi rodákmi alebo aj tých, ktorí cez víkend nenastúpili či  na zápase prítomní neboli.

Mužstvo dospelých reprezentujúce OŠFK Šarišské Michaľany v 14.kole IV.lige Sever VsFZ porazilo v nedeľu popoludní v šarišskom derby Fintice 3:0 (1:0) aj zásluhou dvoch gólov Lukáša Olejára, okrem neho premiérový zásah v našom drese zaznamenal Stanislav Andrejko a sú tak s dvojobodovou stratou na vedúce Záhradné  priebežne na druhom mieste tabuľky.

vľavo Lukáš Olejár

VÝSLEDKOVÝ SERVIS

I. FORTUNA liga ÚLK - 13.kolo:

Michalovce - Tatran Prešov  2:2

Jozef Talian  chytal celý zápas, Dávid Leško - hral do 90 minút (obaja Tatran Prešov),

Sabinov - Bardejovská Nová Ves 3:3

Farby Sabinova hájili v nedeľu bývalý tréner dospelých OŠFK Šarišské Michaľany Ľubomír Puhák, hráči  - Jaroslav Palčo hral od 60.minúty, Ľuboslav Kolpák a Milan Vranko odohrali celých 90 minút, Slavomír Lukáč (bývalý tréner dorastu OŠFK Šarišské Michaľany) bol na súpiske ako hráč no nenastúpil, Dávid Marton ani Patrik Adamčo neboli na súpiske,

IV.liga SEVER VsFZ - 14.kolo:

Ľubotice - Raslavice  1:1

Jaroslav Adam odohral celé stretnutie, Peter Voľanský nastúpil v 62.minúte, Jozef Stieber nebol súpiske (všetci Ľubotice) resp. Tomáš Vaško  chytal celý zápas, Ján Tomaško (obaja Raslavice) rovnako  nastúpil na celý zápas a strelil  jeden gól,

Kračunovce mali voľno,

Peter Uhrín (Kračúnovce),

Zámutov - Pakostov 3:0

Matúš Mihok (Zámutov) nebol na súpiske,

V.liga Šarišská VsFZ - 12.kolo:

Malý Šariš - Koprivnica 4:0

Dávid Gáll odohral  celých 90.minút, Jozef Machala nastúpil v 67.minúte (obaja Malý Šariš),

Demjata - Ražňany  4:3

Patrik Zošš (Demjata) nebol na súpiske resp. Michal Marcinko bývalý tréner žiakov a dorastu OŠFK Šarišské Michaľany, František Dužda - strelil dva góly, Jakub Kovaľ, Kamil Kolpak, Miroslav Prusák hrali 90 minút, Matúš Kovaľ nastúpil v 75.minúte, Stanislav Tomko nebol na súpiske (všetci Ražňany),

Veľký Šariš - Stará Ľubovňa 7:0

Tréner Veľkého Šariša Martin Bystroň (náš bývalý hráč a bývalý tréner nášho dorastu),

VI.liga ObFZ Prešov - 12.kolo:

Chminianska Nová Ves - Kojatice 3:0,

Marián Joščák (Chminianska Nová Ves) nebol na súpiske,

Petrovany - Rožkovany 1:6,

Roman Konečný (Petrovany) nebol na súpiske resp. Juraj Veterný ani Richard Dufalo (obaja Rožkovany) neboli na súpiske,

Miklušovce - Ľubotice B 2:1,

Trénerom Ľubomír Kočik st. (bývalý tréner dorastu OŠFK Šarišské Michaľany), Matúš Vasilenko hral 90 minút, Peter Jočšák, Štefan Hriško neboli na súpiske (všetci Ľubotice B)

Víťaz - Ostrovany 3:1

Miroslav Kaleja strelil gól, Vladimír Dužda, Dušan Dužda, Jaroslav Kaleja - Januv, František Dužda, Ján Kaleja hrali celých 90 minút, Miroslav Dužda nastúpil v 17.minúte, Slavomír Dužda a Dušan Švec do hry nezasiahli (všetci Ostrovany),

Fričovce - Žipov 3:3

Jozef Košút - bývalý tréner dospelých OŠFK Šarišské Michaľany, Martin Dolinský - náš bývalý hráč a bývalý tréner  nášho dorastu (obaja Žipov) odohral celý zápas a strelil dva góly,

Žehňa - Terňa 5:1

Miroslav Drobňák - jeden gól, Milan Maximilián Minár - jeden gól, Aleš Ševčovič - jeden gól, Lukáš Bella  odohrali celé stretnutie, Michal Pribula nefiguroval na súpiske (všetci Žehňa),

Šarišské Bohdanovce - Šarišské Sokolovce 3:0

Lukáš Kobulnický  a Kristián Šarpataky (obaja Šarišské Sokolovce) neboli na súpiske,

Lipany B - Medzany 4:1

Ján Novotný chytal 90 minút, Ján Pajdiak a Marek Lukáč st. odohrali celý zápas, Kristián Vaňo hral do 54.minúty, Roman Skoloda hral od 46.minúty, Marek Lukáč ml. nebol na súpiske,

Nastupujú v cudzine:

Miroslav Kráľ - FC Schoftland (Švajčiarsko), Michal Ďurica TSV Weiden (Nemecko),  (Slavomír Anderko - SC Ins (Švajčiarsko),  bývalý tréner a hráč OŠFK Šarišské Michaľany Petr Vybíral - Baník Ratiškovice (Česko), Martin Biľ - FC Galway (Írsko), Rastislav Kubuš, Patrik Štavrták,

NEHRAJÚ FUTBAL AKTÍVNE ALE SÚ v REGISTRI kategórie dospelých:

Vladimír Drobňák (Šarišské Michaľany), Marián Jaco, Miroslav Lukáč, Lukáš Štofaník (Šarišské Michaľany), Filip Štofánik (Šarišské Michaľany), Štefan Andraško Marek Lukáč ml. (Šarišské Michaľany), Branislav Prokop (Šarišské Michaľany), Jozef Šidík (Šarišské Michaľany), Dominik Guži, Patrik Štvartak, Miroslav Dužda ml., Jozef Vasiľ (Šarišské Michaľany), Patrik Jaco, Daniel Lichvár, Šimon Maťuťa (Šarišské Michaľany), Dávid Čirč, Daniel Drobňák (Šarišské Michaľany), Michal Havrilla a Tomáš Hlavatý.

Hráči, ktorí nie sú už registrovaní v našom klube no pochádzajú zo Šarišských Michaľan, alebo v minulosti náš klub reprezentovali a skončili s aktívnym futbalom prípadne si dali od neho pauzu:

Tibor Guzík, Róbert Maťuťa (pôsobí ako tréner dorastu FAMT Prešov), Peter Krivý, Jakub Ondrej, Lukáš Tvrdík, Martin Bujnovský (všetci Šarišské Michaľany), Jozef Daňko, Michal Turok-Heteš, Dávid Macej, Filip Schlosser, Matúš Ličák, Peter Zbiňovský, Julián Janev, Patrik Durkáč, Jozef Straka, Matúš Kočík, Marián Hurný, Patrik Jaco, Dávid Boguský, Marián Jaco, Patrik Dvorčšák,  Mário Greš ...

V mládežníckych kategóriách sú uspešní Rastislav Švec (Ostrovany), Richard Sabol, Patrik Jopek, Boris Štofan, Jakub Bujňák (všetci Šarišské Michaľany)...

Ak som na niekoho zabudol tak nech mi prepáči a prihlási sa mi, prehľad  prehľad priebežne zaktualizujem.

AUTOR: ATTILA MIKLOŠKO