8.kolo - nedeľa 28.septembra 2014 o 12:45 h

versus

FK ŠIROKÉ - OŠFK ŠARIŠSKÉ MICHAĽANY 3:2

(4.miesto - 15 bodov) - (2.miesto - 18 bodov)

Naši žiaci sú po včerajších zápasoch zatiaľ na druhom mieste tabuľky najvyššej regionálnej súťaže s famóznym skóre 54:4, no nie je ešte odpočítaná kontumácia z Fintíc po ktorej prídeme o tri body  a päť gólov.

Rastislav Švec zaťažil kontá súperových brankárov v siemich kolách počas 476 - tich minút na hracej ploche už 231 - krát (fantastický priemer každých 15 minút trafil do siete).

Rasťo je suverénne na prvom mieste tabuľky strelcov I.triedy žiakov. Naše dalšie góly strelili Ronald Janega - 8, Rastislav Sabol - 5, Richard Sabol - 4, M.Haladej 2, P.Šarpataky 1,J.Bujňák 1, F.Miko 1, P.Vavrek 1.