FUTBALNET

7. kolo - sobota 20.septembra 2014 o 11 h

versus

ŠARIŠSKÉ MICHAĽANY - TJ SLOVAN PEČOVSKÁ NOVÁ VES 14:0 (11:0)

Pvykrát na jeseň som videl naše futbalové nádeje v akcii a hoci mali za súpera družstvo z úplného dna tabuľky dokázali mi prečo sú na čele najvyššej regionálnej súťaže žiakov.

Predviedli hlavne v prvej časti hry veľmi pekný futbal s obrovským množstvom šancí, ktoré v priemere každé tretiu minútu pretavili na gól.

Bolo vidieť veľké futbalové pokroky u ešte v minulom ročníku hráčov, ktorí väčšinou zohrievali iba lavičku náhradníkov.

Mladučké pušky nám už pomaličky dorastajú aj centimetrami a veľmi dobre na hracej ploche sekundujú základnej kostre tímu.

Radosť pozerať...

(1.miesto - 18 bodov) - (14.miesto - 0 bodov)

Naši žiaci sú na čele tabuľky najvyššej regionálnej súťaže s famóznym skóre 54:4.

Rastislav Švec zaťažil kontá súperových brankárov v siemich kolách počas 476 - tich minút na hracej ploche už 231 - krát (fantastický priemer každých 15 minút trafil do siete).

Rasťo je suverénne na prvom mieste tabuľky strelcov I.triedy žiakov. Naše dalšie góly strelili Ronald Janega - 8, Rastislav Sabol - 5, Richard Sabol - 4, M.Haladej 2, P.Šarpataky 1,J.Bujňák 1, F.Miko 1, P.Vavrek 1.