FUTBALNET

3. kolo - nedeľa 24.augusta 2014 o 16 h

versus

OŠFK ŠARIŠSKÉ MICHAĽANY - TJ Družstevník Záhradné  4:1 (1:1)

Aj zásluhou súpera sme v nedeľu v Šarišských Michaľanoch videli obojstranne veľmi kvalitný futbal. Záhradné s Igorom Vaškom v bránke s Jaworkom, Fedorom a Jacišinom...prišlo sebavedome a od začiatku potvrdzovalo chýry ktoré o ňom išli. Ofenzívny spôsob hry v úvode im priniesol úspech. Postupne však domáci prevzali iniciatívu, ale proti dobre organizovanej defenzíve sa len ťažko presadzovali. Príležitosti Sedláka a Adama zostali nevyužité. Tesne pred polčasom zobral na seba zodpovednosť Miro Kráľ a prudkou strelou vyrovnal.

V druhej časti mali domáci častejšie loptu na svojich kopačkách, lepšou kondíciou ovládli hru. Súper sa už nedostal na dostrel naopak domáci sústavne zamestnávali obrannú formáciu hostí. Časom sa Záhradné stiahlo de defenzívy už úplne. Hetrikom odmenený Miro Král však ešte dvakrát našiel cestu do Vaškovej bránky. Ak by presne mierená strela Jara Adama neskončila na tyčke mohol byť výsledok aj vyšší.

Dakujem súperovi súperovi za fér a kvalitnú hru, ktorou prispel k vysokej úrovni stretnutia.

Attila Mikloško

Prvý polčas:

góly: 44.M.Král resp. 8.P.Jacišin

Po prvej vážnejšej akcii hostí skončila lopta v našej sieti, zblízka dorazil Peter Jacišin. Našu hernú prevahu v poli ešte pred polčasovým hvizdom prudkou strelou spoza šestnástky korunoval vyrovnávajúcim zásahom Miroslav Král. Šance Jaroslava Adama skončili nad bránkou Igora Vaška.

Začína druhý polčas

Pred zápasom:

V uplynulom ročníku sme porazili Záhradné doma 2:0 a na jeho ihrisku sme zvíťazili 3:0. Po úvodnom zaváhaní sme si reputáciu napravili výborným výkonom v Gerlachove. Náš súper vyhral v Demjate 2:1 a pod Strážom rozdrvil Gaboltov 5:1.

Verím, že "mač jesene" V. ligy šarišskej, priláka do michaľanského areálu rekordnú návštevu a uvidíme výborný futbal.

Rozhodujú poľskí rozhodcovia, náš klub nežiadal o týchto rozhodcov ocitli sa znenazdajky v úradnej správe.