9. kolo - sobota 20.septembra 2014 o 14 h

versus

OŠFK ŠARIŠSKÉ MICHAĽANY - OŠK KAPUŠANY 3:1 (2:1)

(2.miesto - 19 bodov) - (14.miesto - 4 body)

Súper zo spodných priečok tabuľky k nám pricestoval tentokrát v plnej zostave aj s tromi náhradníkmi (pred rokom hrali 7+1). Už v 15. minúte sme viedli 2:0 a mali hru absolútne pod kontrolou. Gólové šance sme však nepremieňali a tak po chybe brankára minútu pred prestávkou sme si nečakane situáciu skomplikovali.

Bezpečný zisk troch bodov nám hned po polčasovom hvizde priblížil dvojgólový Jozef Vasiľ. Festival nepremenených vyložených šancí pokračoval a iba skvelý výkon hosťujúceho gólmana a naše nepresné zakončenie zapríčinili, že výsledok nebol dvojciferný. Hostia okrem gólu netrafili priestor našej bránky.

Náš dorast podal napriek absencii kľúčových hráčov Palča a Kobulnického veľmi dobrý výkon a pobavil divákov pestrou hrou, ktorá mala iba jedinú chybičku a to nepriemienanie stopercentných tutoviek.

Rozhodoval : Miloš Hudák

Doposiaľ strelilo družstvo dorastu 26 gólov:

M.M.Minár 5, M.Kovaľ 4, J.Palčo 4, M.Lukáč 4, J.Vasiľ 3, P.Jaco 2, K.Vaňo 1, A.Staš 1,, P.Dvorščák 1, M.Lukáč 1 (11m).

Tréner dorastu OŠFK ŠARIŠSKÉ MICHAĽANY Ľubomír Kočík:

"V dnesnom zapase nemam chlapcom co vycitat, snazili sa hrat, kombinovat strielat z kazdej pozicie ohrozovali brankara hosti.....Dali sme tri goly vytvorili sme si dalsie sance v druhom polcase... supera sme k nicomu nepustili...v pondelok na treningu zhodnotime rozoberieme zapas... jedine co mozem vytknut hracom je ze sme hrali polovicku druheho polcasu bez pohybu, ale to si vyhodnotimr v kabine.....chlapcom dakujem za dnesny vykon pochvalu si urcite zasluzia...teraz nas caka seria troch zapasov M.Saris,Fintice,ST.Lubovna, su to muzstva z vrchnej casti tabulky a urcite maju svoju kvalitu...my sa svedomito tento tyzden pripravime a verim mojim chlapcom ze aj oni pristupia k treningovenu procesu a majstrakom zodpovedne"