FUTBALNET

NEDEĽA 24.01.2016 o 10:30 h. - štadión "Umelá tráva - Sabinov"

I.prípravný zápas dospelých OŠFK ŠARIŠSKÉ MICHAĽANY

VERSUS

OŠFK ŠARIŠSKÉ MICHAĽANY (IV.liga Sever VsFZ - 2.miesto) - FK KRÁSNA (TIPOS III.liga Východ SFZ - 1.miesto) 3:3 (0:1)

KOMENTÁR K ZÁPASU:

Poznám kvalitu nášho tímu...vzhľadom k tomu, že našim súperom bol najlepší tím III.ligy Východ vo svojom strede aj s bývalým slovenským reprezentantom Róbertom Zeherom, aj tak ma naši hráči výkonom a prístupom veľmi príjemne prekvapili.

Súper mal oproti nášmu tímu týždeň zimnej prípravy a sústredenie k dobru. Naši hráči mali za sebou jednu halu, jednu umelú trávu a jedno michaľanské ihrisko. Napriek tomu sme v nedeľu predpoludním na mierne zasneženej umelej tráve v Sabinove v ponurom počasí, videli obojstranne vynikajúci zápas.

Krásna na nás vyrukovala s ofenzívou a snažila sa čo najskôr skórovať. Strieľala z každej pozície, no v našej bránke sa prezentoval výborným výkonom Martin Kaprál. Prekonaný bol až v závere prvej časti hry, po nenápadnej krídelnej akcii zverencov trénera Tomáša Danka. Po desiatich minútach od otvorenia zápasu sme hru minimálne vyrovnali, ale následne viacero našich streleckých príležitostí  a štandardiek zostalo nevyužitých.

Do druhého polčasu zasiahli traja naši čerství hráči a po vytvorenom postupnom tlaku sa pohotovou, dôraznou strelou pod brvno prezentoval Peter Jačišin, ktorý využil rovnako aj peknú útočnú spoluprácu na strelenie nášho vedúceho gólu na 2:1. Precíznou strelou do šibenice Krásna však v polovici druhého dejstva zrovnala skóre a v jeho úplnom závere z pokutového kopu sa opäť ujala vedenia na 3:2. Martin Biľ mohol po našej rýchlej kombinácii z hranice šestnástky vyrovnať, no bombou opečiatkoval iba brvno. Hrali sme dopredu však až do úplného záveru a tak si tečovaná strela jedného z najlepších hráčov na ihrisku, Dominika Haničáka zaslúžene našla cestu do siete po tretikrát. Hneď po nej nasledoval záverečný hvizd...

Na úvod prípravy skvelý zápas... hralo sa hore dole s veľkým nasadením...bolo to parádne zimné futbalové divadlo.

ZÁKLADNÁ ZOSTAVA OŠFK ŠARIŠSKÉ MICHAĽANY:

Martin Kaprál - Ivan Bednár, Michal Baka, Michal Dubecký, Patrik Sedlák - Jakub Harčár, Dominik Haničák, Lukáš Olejár, Dušan Kozák - Peter Jačišin, Ľubomir Kočík,

STRIEDALI: Milan Maximilián Minár, Erik Némethy a Martin Biľ, ktorí nastúpili po prestávke namiesto Jakuba Harčára, Ľubomíra Kočíka a Dušana Kozáka.

NENASTÚPILI: Alexander Kaščák, Miroslav Drobňák

CHÝBALI: Vladimír Papp, Dávid Gáll...

STRETNUTIE PRED 51 DIVÁKMI  ROZHODOVALI:

HLAVNÝ ROZHODCA - Martin FILIPÁK, ASISTENT 1 - Marián Zúbka, ASISTENT 2 - Igor JURAŠEK.

PREHĽAD DOTERAZ ODOHRATÝCH  PRÍPRAVNÝCH STRETNUTÍ OŠFK ŠARIŠSKÉ MICHAĽANY V ZIMNOM PRÍPRAVNOM OBDOBÍ 2016 A STRELCI našich gólov: