FUTBALNET

UTOROK 26.01.2016 o 17:00 h. - štadión "Umelá tráva Prešov"

II.prípravný zápas dospelých OŠFK ŠARIŠSKÉ MICHAĽANY

VERSUS

U19 TATRAN PREŠOV (Dôvera I.liga starši dorast SFZ - 12.miesto) - OŠFK ŠARIŠSKÉ MICHAĽANY (IV.liga Sever VsFZ - 2.miesto) 2:2 (1:0)

KOMENTÁR K ZÁPASU:

Pod umelým osvetlením sa hralo vo svižnom tempe po celých deväťdesiat minút. Už v úvode stretnutia odstúpil Patrik Sedlák, čo prinútilo trénerov preskupiť zadné rady. Rozbiehali sme sa pomalšie a tak sa behaví mladíci súpera dostávali do pekných kombinácií. Po prízemnom centri na prednú tyčku sa ujali aj vedenia. Postupne sme dosiahli prevahu, čo malo za následok  naše vyložené strelecké príležitosti. Po rohu golovú hlavičku vyrazil z bránkovej čiary obranca a trikrát prízemné lopty iba tesne minuli obe tyčky.  Ani nájazd zoči voči Mima Minára si cestu do siete nenašiel.

Domáci počas celého stretnutia nebezpečne strieľali spoza šestnástky, no Erik Kaprál bravúrne všetky strely kryl, prípadne ich vyrazil ponad brvno. Zlikvidoval aj jeden krížny nájazd, no po skrumáži v druhom polčase inkasoval druhý gól.

Tempo dorastencov Tatranu sme zvládali a postupne ho zvyšovali. Začali sme sa tak dostávať aj loptami poza obranu do viacerých nájazdov a jeden z nich na zníženie rozdielu využil Mimo Minár. Dôsledným sledovaným lopty sa o vyrovnanie zaslúžil Ľubo Kočík. V závere nájazd Petra Jačišina skončil iba na tele brankára domácich a o chvíľku po ňom Mimo Minár zblízka mieril vedľa a tak aj preto sa tento  zápas skončil remízou.

Kvalitná previerka v opäť nekompletnom zložení potvrdila správny smer...

ZÁKLADNÁ ZOSTAVA OŠFK ŠARIŠSKÉ MICHAĽANY:

Martin Kaprál - Ivan Bednár, Michal Baka, Vladimír Papp, Patrik Sedlák - Jakub Harčár, Dominik Haničák, Lukáš Olejár, Ľubomir Kočík, - Peter Jačišin, Milan Maximilián Minár,

STRIEDALI: Dušan Kozák, Miroslav Kaleja, Erik Némethy,

NENASTÚPILI: Alexander Kaščák,

CHÝBALI: Michal Dubecký, Dávid Gáll, Miroslav Drobňák.

HLAVNÝ ROZHODCA - Patrik Adamčo, ASISTENT 1 - Igor Jurašek, ASISTENT 2 - Dominik Ružbarský.

PREHĽAD DOTERAZ ODOHRATÝCH  PRÍPRAVNÝCH STRETNUTÍ OŠFK ŠARIŠSKÉ MICHAĽANY V ZIMNOM PRÍPRAVNOM OBDOBÍ 2016 A STRELCI našich gólov:

24. JANUÁR 2016 - UT SABINOV

FK KRÁSNA (TIPOS III.liga VÝCHOD) -  3:3 (0:1)

2 góly - Peter JAČIŠIN, 1 gól - Dominik HANIČÁK

26. JANUÁR 2016 - UT PREŠOV

U19 TATRAN PREŠOV (DÔVERA I.liga starší dorast) -  2:2 (0:1)

1 gól - Milan Maximilián Minár, Ľubomír Kočík.

STRELCI OŠFK ŠARIŠSKÉ MICHAĽANY po 2 zápase: celkom 5 gólov,

2 góly - Peter JAČIŠIN, 1 gól - Dominik HANIČÁK, Milan Maximilián MINÁR, Ľubomír KOČÍK.

Tréneri mužstva dospelých OŠFK ŠARIŠSKÉ MICHAĽANY - hlavný tréner Ľuboš BELEJÍK, asistent trénera Michal KRAJNÍK.

PRIPRAVIL: ATTILA MIKLOŠKO