E-mail: osfksm@gmail.com

DOSPELÍ - OŠFK - NOVÁ ĽUBOVŇA

29.09.2013 10:37

Majstrovský futbalový zápas VI.liga šarišská, 8.kolo, nedeľa 29.9., 15 h.

OŠFK - NOVÁ ĽUBOVŇA 6:0 predčasne ukončené, počet hráčov súpera klesol pod sedem

FUTBALNET

VIDEO ZO ZÁPASU

Náš súper k nám pricestoval s brankárom a iba siedmymi hráčmi v poli. Dôvodom bol jarmok v Starej Ľubovni. Ďalším členom ľubovnianskeho kádra sa na zápas proste nechcelo. Dalo sa očakávať, že pri najbližšej príležitosti sa budú Ľubovnianci snažiť využiť možnosť predčasného ukončenia zápasu. Slúži im ku cti, že tak urobili až v 33.minúte prvého polčasu. Dovtedy naši hráči stačili nováčkovi VI.ligy šarišskej nastrieľať aspoň šesť gólov. Po ošetrení ohlásil  neschopnosť pokračovať v hre už druhý hráč hostí a tak hlavný rozhodca zápas ukončil. Výsledok stretnutia zostáva v platnosti. Hned od úvodu sme sa do súpera  pustili, snažili sme sa mu naložiť v očakávanom predpoklade čo najrýchlejšie čo najviac gólov. Vcelku sa nám to aj darilo, preto hostia nemali ani veľmi čas pomýšľať na predčasný odchod z ihriska. Po rýchych, presných krídelných akciách sme im sypali  jeden gól za druhým. posledný šiesty strelil Dušan Kozák.

Nie sme radi, že práve na michaliansku hostinu k takejto situácii došlo. Všetko zlé je však na niečo dobré. Motorizovaní diváci si tak mali možnosť pozrieť ešte aj druhé štyridsaťpäťminútovky v Ražňanoch, či Malom Šariši.