Majstrovský futbalový zápas, VI.liga šarišská, 12.kolo, nedeľa 20.10, 14 h.

OŠFK - GERLACHOV 0:0

1.polčas

2.polčas

FUTBALNET

Chýr, ktorý predchádzal hru nováčika z Gerlachova sa naplnil aj reále. Kvalitný brankár, organizovaná defenzíva a šikovní krídelní útočníci, boli ozdobou tohto mužstva. Jediným nesvetlým článkov jeho pôsobenia na futbalovom trávniku, bola v niektorých momentoch zbytočná príllišná tvrdosť.

Náš tím podal zodpovedný, húževnatý výkon, hráči hrali na doraz. Súper si prakticky vyloženú streleckú príležitosť nevypracoval, ale bol kompaktný vo všetkých smeroch. Nám chýbalo k príjemnejšiemu záveru zápasu,  iba presné zakončenie. Bol to taký zápas na 1:0, ale stav sa bohužiaľ za 90 minút v náš prospech nemenil. Už v druhej minúte prešprintoval všekých z pravej stranyPatrik Sedlák, po tvrdom strete s brankárom sa lopta kotúľala do siete, no na našu škodu skončila tesne vedľa tyčky. Michal Ďurica po skvelej prihrávke Dominika Haničáka, bol pred bránkárom, no iba ho zblízka nastrelil. Dominik Haničák prestrelil  z veľkého vápna odkrytú bránku...

Za zmienku stojí pochvala od hlavného rozhodcu, ktorý komentoval výkon oboch mužstiev: "Tempo zápasu znieslo švrtoligové kritériá".

Rozpačitý dojem mali z neho obaja naši tréneri. S hrou aj futbalovým nasadením svojich hráčov boli vcelku spokojní, no k úplnej spokojnosti im chýbal samozrejme ten jeden gól.

Bol to najlepší súper, ktorý sa u nás na jeseň predstavil. Futbal bol veľmi pohľadný, rýchly, zaujímavý, akurát že sme prišli o dva body...