KRAČUNOVCE - OŠFK 3:2 (3:2)

Naša zostava: Ondrejíček - Kovaľ, Baka, Dubecký, Zbiňovský - Olejár, Macej, Mihok, Kolpak - Kočík, Kozák

Striedali: Štvartak - Uhrín, Adam, Ševčovič

Naše góly: Mihok, Kolpak

S týmto súperom sme sa už stretli v našom prvom priateľskom zápase počas letnej prípravy (13.7.). V domácom prostredí  sme vyhrali 4:2. Odveta Kračunovciam  napriek našej výraznej optickej prevahe vyšla. Prezentovali sme sa typickou kombinačnou hrou.  Hostiteľ sa sústredil iba na rýchle protiútoky. V úvode stretnutia mu jeden taký vyšiel. Napriek prvému úspešnému zásahu, Ondrejíček bol už na dorážku prikrátky. Vyrovnanie zabezpečil prudkou strelou spoza šestnástky Mihok, no v zápätí po strele zblízka sme opäť prehrávali. Náš druhý gól strelil po štandardke Kolpak, ktorý odrazenú loptu umiestnil do siete. Tretí gól  do našej brány padol tiež z územia "päťky". Do polčasu sa nám stav zmeniť nepodarilo. Tréneri po prestávke v snahe ešte viac zrýchliť hru prestriedali. Hralo sa dlhé minúty iba na jednu bránu, no aspoň vyrovnania sme sa už nedočkali.

Tréner Ľubomír Puhák: "Po zodpovednom výkone v Spišskom Podhradí, sme v tomto zápase vyprodukovali v obrane niekoľko chýb, ktoré si na takejto úrovni dovoliť nemôžeme. V úvode som dal  príležitosť zahrať si hráčom, ktorí mali menej prípravných štartov. V dnešnom futbalovom predstavení ma moji zverenci priveľmi o svojích nomináciách nepresvedčili".