Majstrovský zápas VI.liga šarišská 2.kolo

Naša zostava: T.Vaško - J.Harčár, M.Baka, M.Dubecký, P.Sedlák - J.Adam (89. Ľ.Kolpák), Ľ.Kočík, A.Ševčovič, M.Mihok (46.D.Haničák) - P.Uhrín, D.Kozák (46. L.Olejár)

Naše góly: 49. M.Kukľa vlastný, 57. J.Adam (11 m), 76. P.Uhrín

Rozhodoval: Lipták - Daňo, Kriak D: Hajdada

Naše ŽK : 88. D.Haničák

Diváci: 150

Po našom úvodnom tlaku sa dostali domáci pred šestnástku a odrazenú loptu bombou do šibenice umiestnil M.Bučko. Po nedorozumení našej obrany sa dostal nečakane do útoku D.Kožárik a bolo prekvapujúco už 2:0. Tréneri po prestávke prestriedali a efekt sa dostavil. Po rýchlom protiútoku P.Uhrína si vrazili M.Kukľa loptu do bránky. Naše snaženie pokračovalo, po ruke v šestnástke M.Adam z jedenástky nezaváhal a vyrovnal stav. Pokračovali sme v nátlakovej hre, rýchly protiútok bezpečne premenil P.Uhrín a zápas sme mali konečne v rukách. Po faule na A.Ševčoviča oslabil  v zápätí J.Mizerák svoj tím, ktorý dohrával v desiatich. Domáci sa však nevzdávali, snažili sa o vyrovnanie, ale bezpečne sme už zápas ukočírovali k víťaznému záveru.

Zápas ukázal našu psychickú silu. V prostredí kde málokto v VI.lige šarišskej v tomto ročníku vyhrá sme otočili zápas. Škoda pobabraných prvých 45 minút. V druhom dejstve naša pekná rýchla hra zakončená tromi gólmi. Peter Uhrín svojou rýchlosťou veľkou mierou prispel k cennému víťazstvu. Po dvoch zápasoch vonku šesť plusových bodov a prvé miesto v tabuľke. Dlhá Lúka z pred roka (1:3) sa našťastie neopakovala.