Majstrovský futbalový zápas III.liga šarišská

8.kolo, 14.9., 14 h.

FUTBALNET

PODOLÍNEC - OŠFK 1:6 (0:5)

Na tento zápas sme nastúpili bez troch hráčov základnej zostavy (P.Zošš, E.Nemethy, M.M.Minár).

Prvý polčas začal náš dorast s veľkým nasadením (zaiste chceli odčiniť aj nešťastný zápas doma proti Čirču 0:2), tak ako si povedali pred jeho začiatkom v kabíne.
  Chlapci hrali  technický futbal po zemi s dôrazom na presnosť prihrávok a centrovaných lôpt. Matúš Kovaľ dal pekny gól z diaľky, rovnako aj Jaro Palčo.
  Po našom  piatom  úspešnom zásahu bol náš súper zlomení .
  Po prestávke začali  domáci ako vymenení . Podolínčania boli  viac dôrazní, z čoho vyplynuli chyby, hlavne rozohrávke nášho dorastu. Po peknej akcii  domáci stav znížili   v 68.minúte  na  1:5.
  Naši chlapci boli z toho trošku nervózni, hrali pod tlakom, potrebovali ukľudňujúci moment. Ten prišiel až v samotnom závere po góle Mikuláša Duždu.
  Hlavne v prvom dejstve náš dorast produkoval veľmi pekný technický futbal.